BAS Białystok w kolejnej rundzie

2019.02.26 12:55
II-ligowi siatkarze BAS-u Białystok awansowali do kolejnej fazy play-off. W rywalizacji z Huraganem Wołomin Podlasianie nie stracili nawet seta.

Zawodnicy BAS-u, którzy część zasadniczą siatkarskiego sezonu zakończyli na 1. miejscu z kompletem wygranych, na inaugurację zmagań w fazie play-off mierzyli się z Huraganem Wołomin. Na tym etapie boje toczone były do trzech zwycięstw.

W stolicy Podlasia białostoczanie nie mieli większych problemów z ograniem przeciwników. Dwa starcia zakończyły się szybką wygraną gospodarzy w stosunku 3:0, po czym podobny scenariusz miał miejsce w Wołominie. Tam również gracze BAS-u - brzydko mówiąc - przejechali się po rywalach, zwyciężając bez straty seta, dzięki czemu mogą oni ze spokojem czekać na wyłonienie kolejnego oponenta, który stanie na ich drodze w walce o I ligę.

To, z kim przyjdzie zagrać ekipie z północno-wschodniej części kraju w następnej rundzie, wyjaśni się najwcześniej w sobotę (2.03), kiedy to dojdą do skutku trzecie mecze w pozostałych parach.

BAS Białystok - Huragan Wołomin 3:0 (25:18, 25:19, 25:18)
BAS Białystok - Huragan Wołomin 3:0 (25:15, 25:20, 25:20)
Huragan Wołomin - BAS Białystok 0:3 (17:25, 13:25, 19:25)
Stan rywalizacji: 3:0 dla BAS-u
Awans: BAS Białystok