BAS jest monotonny. Ciągle wygrywa i wygrywa

2018.11.05 10:59
Siatkarze BAS-u odnieśli w sobotę (3.11) kolejne zwycięstwo w tym sezonie i z bilansem 5 wygranych, 0 porażek przewodzą w II-ligowej stawce (gr. 2).

Białostocki BAS w 6. kolejce siatkarskich zmagań gościł na własnym terenie Metro Warszawa. Stołeczna ekipa okupująca lokatę w środku tabeli walczyła bardzo dzielnie, w dwóch pierwszych partiach mocno nie odstawała faworyzowanym Podlasianom, ale ostatecznie i tak nie zdołała ugrać choćby seta. Spotkanie zakończyło się triumfem BAS-u w stosunku 3:0, dzięki czemu ten nadal dzierży miano jedynego zespołu w stawce, który w batalii 2018/2019 nie zaznał jeszcze smaku porażki.

W sobotę na parkiet wyszli także zawodnicy Centrum. Augustowianie pokonali po tie-breaku przed własną publicznością MOS Wola Warszawa. Decydujący set zakończył się wygraną gospodarzy 15:10.