Bestios Białystok nie sprostał AZS UMCS Lublin

2016.10.03 12:16
W 4. kolejce II-ligowych zmagań szczypiornistów porażki doznała drużyna Bestiosu Białystok. Spotkanie z AZS UMCS Lublin zakończyło się wynikiem 24:37.
Fot: bestios.pl

Pierwsze 15 minut meczu nie zapowiadało, że Bestios dla rywali będzie w tym spotkaniu jedynie tłem. Przez kwadrans gra była bardzo wyrównana, a wynik oscylował wokół remisu. Po tym czasie coś jednak w drużynie z Podlasia się zacięło. Przeciwnicy zaczęli zdobywać punkty seriami i na przerwę Bestios schodził przegrywając już 4 bramkami.

II połowa to systematyczne powiększanie przewagi przez gospodarzy i problemy w defensywie gości. Białostocki klub ostatecznie przegrał z zespołem z Lublina bardzo wysoko, co oznacza, że wygrana sprzed tygodnia wciąż pozostaje jedyną w tym sezonie. Zawodnicy Bestiosu w następnej kolejce zmierzą się z CKS Jurand Ciechanów, który do tej pory rozegrał dwa spotkania i oba wygrał.

Inna z podlaskich drużyn – KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka – swój mecz rozegra dopiero w środę. Przeciwnikiem będzie AZS AWF Warszawa.

AZS UMCS Lublin - Bestios Białystok 37:24 (17:13)