W związku z rozwojem firmy
EUROPEJSKIE CENTRUM DOCHODZENIA ODSZKODOWAŃ
ZATRUDNI OSOBĘ NA STANOWISKO
DORADCA KLIENTA

Obowiązki:
aktywne pozyskiwanie klientów,
realizacja wyznaczonych celów sprzedaży,
terminowe raportowanie bieżących wyników,
badanie potrzeb klientów.
Wymagania:
doświadczenie w sprzedaży produktów/usług – WARUNEK KONIECZNY
wysoka orientacja na wynik,
umiejętności sprzedażowo – negocjacyjne,
wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe,
prawo jazdy kat. B,
mile widziane doświadczenie w branży odszkodowań.
Oferujemy:
samodzielne stanowisko pracy,
elastyczny czas pracy,
niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon),
atrakcyjne wynagrodzenie (stałe + system premiowy).

CV i LM proszę przesłać na adres biuro@ecdo.pl
Dane kontaktowe:.
Podany adres e-mail (odpowiedz korzystając z formularza poniżej)
dodane: 2014-03-31 09:40:53 ID:3214046
Aby ochronić naszych użytkowników przed programami skanującymi internet oraz wysyłającymi SPAM nie udostępniamy publicznie adresów e-mail.
Odpowiedź na ogłoszenie możesz wysłać za pomocą poniższego formularza.
Jego treść trafi bezpośrednio do ogłoszeniodawcy. Do wysłanej odpowiedzi zostanie dołączony numer IP twojego komputera.

Wstaw swój adres e-mail lub telefon, aby ogłoszeniodawca mógł się z tobą skontaktować.
Twój adres e-mail:
Twój telefon:
Treść odpowiedzi:
Wpisz kod z obrazka obok
Zanim wyślesz formularz sprawdź, czy wszystko uzupełniłeś

595 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl