Dwie twarze Bestiosu

2017.03.06 10:29
Szczypiorniści Bestiosu Białystok po raz 13. w tym sezonie polegli w ligowym spotkaniu. W niedzielę (5.03) przegrali wysoko na wyjeździe z Jurandem Ciechanów, choć w pierwszej połowie toczyli z rywalami wyrównany pojedynek.
Fot: bestios.pl

Po 30 minutach gry nic nie zapowiadało, że Bestios zanotuje kolejną wyraźną porażkę w trwającym sezonie. Szczypiorniści z Białegostoku, jak równy z równym, toczyli bój z czołowym zespołem II-ligowych rozgrywek i na przerwę schodzili przegrywając tylko jednym punktem (12:13).

Niestety białostoczanom sił starczyło tylko na pierwszą połowę. W drugiej przeciwnicy byli już zdecydowanie lepsi, raz po raz dziurawiąc linię defensywy klubu z Podlasia. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 21:32, co dla zawodników Bestiosu oznacza 13. porażkę w sezonie.

W dwóch najbliższych kolejkach szczypiorniści z Białegostoku będą pauzować.

Jurand Ciechanów – Bestios Białystok 32:21 (13:12)