Helios nie sprostał Czerwonym Diabłom

2017.11.06 08:25
Futsaliści Heliosa mierzyli się na I-ligowym parkiecie z kolejnym rywalem. Tym razem białostoczanie udali się do Chojnic na mecz z ekipą Red Devils. Punkty do stolicy Podlasia nie przyjechały.
Fot: Fanpage DTS Helios Białystok

To już koniec passy trzech ligowych zwycięstw z rzędu Heliosa Białystok. Podlaska drużyna świetną serię przerwała w Chojnicach, gdzie w okrojonym składzie poległa z miejscową drużyną Czerwonych Diabłów aż 1:5.

Strzelanie w niedzielny (5.11) wieczór rozpoczął Przemysław Laskowski. Zawodnik gospodarzy w 3. minucie rywalizacji najlepiej odnalazł się podczas zamieszania w polu karnym i płaskim strzałem wyprowadził Red Devils na prowadzenie.

Na przerwę białostoczanie schodzili, przegrywając 0:2, a kilka minut po zmianie stron stracili kolejnego gola, który sytuację przyjezdnych bardzo mocno skomplikował. Gracze Heliosa potrafili wprawdzie zmniejszyć nieco straty (pięknego gola w samo "okienko" zdobył Stefanowicz), ale był to tylko chwilowy zryw zespołu z północno-wschodniej Polski. W końcowych fragmentach starcia gospodarze dołożyli jeszcze dwa trafienia i zasłużenie wygrali całe spotkanie 5:1.