Hetman wygrał w Siemiatyczach, remis Włókniarza

2012.04.02 00:00
W weekend rozgrywana była 19. kolejka IV ligi. Hetman Białystok zanotował bardzo dobry wynik pokonując w Siemiatyczach miejscową Cresovią 2:0 (1:0). Tylko punkty wywalczył Włókniarz. Podopieczni trenera Artura Dakowicza prowadzili z Gryfem Gródek 2:0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:2.
Fot: M. Kardasz
W Białymstoku Włókniarz grał z Gryfem Gródek

Liderująca Puszcza Hajnówka ograła na własnym stadionie KS Michałowo 4:0. W Szczuczynie mecz został przerwany z powodu opadów śniegu. Podlaski ZPN zadecyduje o terminie dokończenia tego pojedynku. Szansy na awans na drugie miejsce w tabeli nie wykorzystał Hetman Tykocin. Podopieczni trenera Andrzeja Pogorzelskiego przegrali na wyjeździe ze Spartą 1951 Szepietowo 0:1.

W Mielniku doszło do konfrontacji dwóch drużyn broniących się przed spadkiem. Mecz MKS-u ze Spartą Augustów zakończył się bezbramkowym remisem.

Wyniki 19. kolejki:

Włókniarz Białystok - Gryf Gródek 2:2 (0:0). Bramki: Ibrahim 59, Polkowski 64 - M. Grygoruk 65, Osypiuk 89.

Promień Mońki - Tur Bielsk Podlaski 0:1 (0:0). Bramka: Muczyński 75.

Cresovia Siemiatycze - Hetman Białystok 0:2 (0:1). Bramki: Suchowolec 35, 80.

Wissa Szczuczyn - Znicz Suraż 1:1 (1:1). Bramki: Łapiński 38 - Łapiński 6 - mecz przerwany w 61. minucie z powodu opadów śniegu..

Puszcza Hajnówka - KS Michałowo 4:0 (1:0). Bramki: Kujawski 27, Szmurło 53, 64, Hudoń 76.

Sparta 1951 Szepietowo - Hetman Tykocin 1:0 (0:0). Bramka: Dłuski 90+5.

MKS Mielnik - Sparta Augustów 0:0.

Ruch Wysokie Mazowieckie - LZS Narewka 0:3 wo - gospodarze wycofali się z ligi

Pauzował: ŁKS II 1926 Łomża