II liga piłki ręcznej. Wygrał tylko Szczypiorniak

2018.10.08 10:59
4. kolejka II-ligowych zmagań piłkarzy ręcznych nie była szczęśliwa dla drużyn z Podlasia. Swój mecz wygrał tylko KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka.
Fot: Bestios Białystok

U siebie zwyciężają, na wyjazdach przegrywają. O kim mowa? O Bestiosie Białystok, który po rocznej przerwie wrócił na szczebel II ligi i jak na razie triumfy odnosi jedynie we własnej hali. W niedzielę (7.10) ekipa ze stolicy Podlasia zanotowała porażkę numer 2 tym sezonie, ulegając w delegacji bardzo wyraźnie AZS-owi AWF Warszawa. Stołeczna drużyna wygrała z Bestiami aż 40:24.

Klęskę w 4. serii gier zanotował też SPR Nowe Piekuty, który to na obcym terenie stanowił jedynie tło dla Handballu Płock. Goście do przerwy przegrywali różnicą 10 bramek, a ostatecznie polegli jeszcze wyżej, bo 25:38.

Triumf odniósł jedynie Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka. Aktualnie najlepiej punktująca drużyna z Podlasia ograła przed własną publicznością innego przedstawiciela północno-wschodniej Polski - TS Siemiatycze. Gospodarze rzucili 30 bramek, zaś goście byli w stanie uzyskać jedynie połowę tego dorobku.