II liga wschodnia: Wigry przegrały w Elblągu

2013.04.17 00:00
Wigry Suwałki przegrały w Elblągu z miejscową Olimpia 0:3 (0:3) w zaległym meczy 19. kolejki II ligi wschodniej.
Fot: sxc.hu

Mecz fatalnie ułożył się dla Wigier. Już w 5. minucie Olimpia objęła prowadzenie po rzucie karnym, którego skutecznie wykonał Witalij Nadijewskij. Chwilę później gospodarze podwyższyli. Karola Salika pokonał Kiriłł Raduszko. Pod koniec pierwszej połowy Olimpia podwyższyła. Krzysztof Wierzba uderzeniem głową ustalił wynik do przerwy. Wigry mogły zdobyć honorową bramkę w 89. minucie ale Marcin Tarnowski trafił w poprzeczkę.

Olimpia Elbląg – Wigry Suwałki 3:0 (3:0). Bramki: Nadijewskij 5 (k), Raduszko 6, Wierzba, 42.

Olimpia: Rogaczow - Lewandowski, Ichim, Kołosow, Raduszko (68. Sedlewski), Skokowski (67. Piotrowski), Wierzba, Ressel, Pietrewicz (85. Lisiecki), Nadijewskij, Graczyk (78. Molga).

Wigry: Salik - Wenger, Lauryn (68. Sawicki), Sołowiej, Widejko, Baranowski (46. Makaradze), Atanacković (64. Gondek), Grudziński, Tarnowski, Tuttas (25. Romachów), Luksys.

Żółte kartki: Lauryn, Widejko (Wigry).

Sędziował: Dominik Sulikowski (Gdańsk).