Uwaga: impreza już się odbyła.
Termin imprezy: 2019-10-24 - 2019-10-26
East Design Days
Program:
Dzień 1 - Czwartek,
godz. 9.00 - 11.00
Otwarcie EDD (wstęp wolny) WAPB Hala
- wystąpienia gości
- Tadeusz Jelec (Wlk. Brytania, wieloletni designer marki Jaguar)
- Jacek Daszkiewicz (Balt - Yacht, Augustów)
- Cezary Kowalczyk (Grohe Polska)
- Justyna Roźniakowska (Gala Collezione)
godz. 10.00 - 16.00
Warsztaty fotograficzne z Michałem Hellerem (grupa 1) (ZAPISY) OiFP
- 24.10 - warsztaty dla chętnych uczestników - GRUPA 1 - ZAPISY poprzez Operę i Filharmonię Podlaską
- miejsce - Opera i Filharmonia Podlaska
- 25.10 - warsztaty studentów Wydziału Architektury PB - GRUPA 2 - ZAPISY poprzez East Design Days
- miejsce - Centrum Handlowe Alfa - Przestrzeń Coworkingowa
godz. 11.00 - 11.30
Networking przy kawie (wstęp wolny) WAPB Hala
godz. 11.00 - 13.00
Wykład ARDE Rene Hougaard
(wstęp wolny) WAPB s. 055
- znakomity duński designer opowie o swojej działalności projektowej;
- wstęp wolny;
godz. 11.30 - 17.00
Warsztaty z Tadeuszem Jelcem
"Koncept Auta" (ZAPISY) WAPB s. 106
- zapisy wyłącznie dla studentów Politechniki Białostockiej
ZAPISZ SIĘ
godz. 11.00 - 17.00
Warsztaty firmy Grohe
(ZAPISY) WAPB - Lab. Arch. Energooszczędnej
- ZAPISZ SIĘ
godz. 11.00 - 15.00
Warsztaty User Experience Design (UX)
dla początkujących (ZAPISY) WAPB - s. 304
- ZAPISZ SIĘ (zapisy od 17.10 - do 21.10)
godz. 12.00 - 14.00
Prelekcja:
Multimedia w Scenografii
- Robert Burzyński (wstęp wolny) OiFP
godz. 13.00 - 16.00
Konferencja "Design - Przemysł - Biznes"
(wstęp wolny) Centrum Nowoczesnego Kształcenia PB
godz. 13.30 - 15.00
Wykład "Design Jachtów i Łodzi"
- Jacek Daszkiewicz (Balt-Yacht) (wstęp wolny) WAPB s. 055
- wykład przybliży słuchaczom proces powstawania
najwyższej jakości łodzi i jachtów;
- wstęp wolny;
godz. 18.00 - 20.00
Wernisaż East Design Days
- Wieczorne Design Party
(wstęp na podstawie imiennych zaproszeń) Hala WAPB
Dzień 2 - Piątek,
godz. 10.00 - 13.00
Konferencja "Jak stworzyć szkołę marzeń?
Design a edukacja, fińska perspektywa"
(wstęp na podstawie zaproszeń imiennych) WAPB s. 055
- J. E. Ambasador Republiki Finlandii - Juha Ottman
- Marcin Rutkowski - Dyrektor firmy ISKU w Polsce
- Tiina Malste - ekspert firmy ISKU w dziedzinie designu i edukacji
- prof. Marlena Plebańska - ekspert w dziedzinie edukacji STEAM
godz. 10.00 - 16.00
Warsztaty Fotograficzne
z Michałem Hellerem (grupa 2)
(ZAPISY) Centrum ALFA strefa Co-workingowa
- warsztaty dla studentów WAPB
ZAPISZ SIĘ
godz. 10.00 - 16.00
Warsztaty Grohe (ZAPISY) WAPB, Lab. Arch. Energooszczędnej
- warsztaty dla studentów WAPB
- ZAPISZ SIĘ (zapisy od 17.10)
godz. 10.00 - 16.30
Warsztaty z Tadeuszem Jelcem
"Koncept Auta" (dzień 2-gi - kontynuacja)
godz. 10.30 - 13.00
Meetup ARDE Rene Hougaard OiFP
- spotkanie i dyskusja z duńskim projektantem dla wszystkich zainteresowanych
- wstęp wolny;
godz. 10.30 - 14.30
Warsztaty User Experience Design (2gi dzień)
- kontynuacja warsztatów rozpoczętych 24.10
godz. 10.30 - 14.30
Warsztaty User Experience Design (2gi dzień)
- spotkanie i dyskusja z duńskim projektantem dla wszystkich zainteresowanych
godz. 13.30 - 15.30
Architekt Romuald Loegler
"Twórczość i wartości" OiFP
* wykład
* panel dyskusyjny
* wernisaż wystawy
- wstęp wolny
godz. 13.30 - 14.30
Sesja Branżowa Firmy Witraż WAPB, s. 055
- wykłady
- wstęp wolny
godz. 17.00 - 18.00
Prezentacja Warsztatów "Koncept Auta"
z Tadeuszem Jelcem WAPB Hala
- pokaz (wstęp wolny)
Dzień 3, Sobota
godz. 10.30 - 13.30
Porady Architektoniczne i Wnętrzarskie
(wstęp wolny) WAPB Hala
- darmowe porady dla mieszkańców miasta
godz. 10.30 - 13.30
Warsztaty Grohe (ZAPISY) WAPB Hala
- ZAPISZ SIĘ (zapisy od 17.10)
godz. 12.00 - 13.00
Bezpieczeństwo w domu -
- Prezentacja firmy Witraż (wstęp wolny) WAPB Hala
- prezentacja słabych miejsc w standardowych oknach oraz oferowanych zabezpieczeń
godz.12.00 - 13.30
Muzeum Pamięci Sybiru
- wykład arch. Jana Kabaca
(wstęp wolny) Muzeum Pamięci Sybiru
- prezentacja koncepcji architektonicznej Muzeum Pamięci Sybiru w Białymstoku
Szczegóły i zapisy:
TUTAJ