Jagiellonia wygrała z Eiffage-Imtech All-Stars w meczu charytatywnym

2010.06.28 00:00
W rozegranym w sobotę, charytatywnym meczu towarzyskim, Jagiellonia pokonała 9:3 zespół Eiffage-Imtech All Stars. Wszystkie środki zebrane za bilety wstępu otrzyma Białosotockie Hospicjum dla Dzieci.
 Jagiellonia wygrała z  Eiffage-Imtech All-Stars  w meczu charytatywnym
Fot: Jagiellonia.pl

Na stadion przy Słonecznej tłumnie przyszli spragnieni piłkarskich emocji. Przygotowująca się do nowego sezonu Jagiellonia zagrała z drużyną gwiazd polskiej piłki. Zostali zaproszeni przez wykonawcę nowego stadionu - firme Eiffage-Imtech.

Mimo, iż dla żółto-czerwonych był to pierwszy mecz po przerwie urlopowej, potraktowali pojedynek poważnie. Zaskoczeniem była obecność w ataku bramkarza Rafała Gikiewicz. Został on bohaterem pierwszej połowy, zdobywając cztery bramki w zaledwie pół godziny, z czego dwie po strzałach głową. Przed przerwą jedną bramkę dołożył pozyskany z Wigier Suwałki Maciej Makuszewski, zaś honorowe trafienie dla gwiazd Eiffage-Imtech zaliczył Radosław Gilewicz.

Po przerwie trener Probierz wprowadził do gry zupełnie nową jedenastkę, w której sam zagrał z asystentem Dariuszem Jurczakiem. Rywale nie mając tak szerokiej kadry, większość drugiej połowy grali w czternastu. Jaga zdobyła kolejne cztery bramki, z czego przy trzech asystował Probierz. Dwa strzały zdobył najnowszy nabytek Jagi - Bartłomiej Pawłowski, a po jednym golu dołożyli Bruno i Kamil Grosicki. Na konto rywali bramki strzelili Radosław Gilewicz i Maciej Śliwowski.

za: Jagiellonia.pl