Kolejny triumf juniorów starszych Jagiellonii

2017.08.12 15:32
Grający w Centralnej Lidze Juniorów piłkarze Jagiellonii odnieśli drugie zwycięstwo w tym sezonie. Po odprawieniu przed tygodniem graczy UKS-u SMS Łódź, tym razem Żółto-Czerwoni pokonali Stal Rzeszów.
Fot: Akademia Jagiellonii

Udanie rozgrywki 2017/2018 w Centralnej Lidze Juniorów rozpoczęła białostocka Jagiellonia. Po efektownym triumfie w Łodzi nad faworyzowanym UKS-em SMS 3:0, dziś (12.08) Żółto-Czerwoni stoczyli bój na własnym terenie ze Stalą Rzeszów. Beniaminek, który po rocznej przerwie wrócił do CLJ, stawiał gospodarzom twardy opór, ale ostatecznie poległ 0:1. Zwycięskiego gola dla Jagi zdobył w 36. minucie Mateusz Nikołajuk, który wykorzystał podanie Jakuba Bogusza i w sytuacji sam na sam nie dał bramkarzowi rywali żadnych szans.

Kolejny mecz młodzi Jagiellończycy stoczą w Warszawie, gdzie zmierzą się z Legią. Jutro (13.08) swoje drugie ligowe spotkanie w tym sezonie rozegra także inna z białostockich ekip – MOSP. Białostoczanie zagrają na wyjeździe z Resovią.

Jagiellonia Białystok - Stal Rzeszów 1:0 (1:0)
Bramka: Mateusz Nikołajuk 36

Jagiellonia Białystok: Niezgoda – Borowik (80' Gołaszewski), Ozga, Zysik, Huczko – Bogusz, Nawrocki – Głowicki (66' Mąkosza), Łapiński (87' Tecław), Nikołajuk (90' Konon) – Bida