Letnia Grand Prix. II turniej eliminacyjny rozstrzygnięty

2015.07.20 00:00
Krymar Białystok został zwycięzcą drugiego turnieju eliminacyjnego z cyklu Letniej Grand Prix. Podopieczni Tomasza Kuradyma w finale pokonali Kraskę Team 4:2.
Fot: Andrzej Gryk - BOSiR

W turnieju beach soccer'a na Plaży w Dojlidach wystąpiło 6 ekip. Najlepiej poradzili sobie piłkarze Krymaru, którzy przygodę z piłką nożną plażową na dobre zaczęli (tak jak i większość ekip wczorajszych zmagań)... tydzień temu.

- W I Letniej Grand Prix nie poszło nam tak dobrze, zabrakło tego czegoś. Dzisiaj udało nam się zwyciężyć i co najważniejsze, razem z Kraską i Pretorium dostaliśmy przepustkę do gry w sierpniowych Otwartych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego. Cieszymy się z wygranej i fajnej zabawy jaka towarzyszyła nam w Mistrzostwach BLS-u - mówi Marcin Twardowski z Krymaru Białystok.

W spotkaniu o trzecie miejsce dopiero po rzutach karnych ekipa Pretorium wyeliminowała drużynę Ramisu.

Tak jak i w I LGP, tak i teraz na Plaży Miejskiej rywalizowali siatkarze. Poziom zawodów był bardzo wyrównany i nie brakowało emocji. Wśród 21 ekip bezkonkurencyjny okazał się duet Wierzbicki/Bernatowicz, który w finale pokonał parę Suchodoła/Siepko - 2:0. W spotkaniu o 3. miejsce Małachowski/Ignaciuk ograli - dopiero po tie-break'u - parę Kowalko/Kuźma.

Kolejne, trzecie już zawody LGP odbędą się 9 sierpnia.