Letnia Grand Prix: Znamy kolejnych finalistów

2016.07.24 11:06
W sobotę (23.07) na Plaży Miejskiej Dojlidy odbyła się druga odsłona tegorocznej Letniej Grand Prix.
Fot: Fanpage Miejskoaktywni / BOSiR

Tak jak przed tygodniem, tak i teraz rywalizacja sportowa toczyła się tradycyjnie pod hasłem "0% alkoholu = 100% zabawy".

W minioną niedzielę (17.07), na inaugurację piłkarskich potyczek plażowych, odbyły się Mistrzostwa Białostockiej Ligi Sportu, w których zwyciężyła ekipa Drapieżnika. Drugie miejsce zajął zespół Krymaru.

Dwie przepustki czekały także na uczestników w sobotę. Sprawa awansu była jednak przesądzona już przed turniejem, gdyż spośród czterech zespołów wczoraj pojawił się tylko Klub Rockoco-Podlasie oraz Punto Team. W bezpośredniej rywalizacji lepiej wypadli zawodnicy Rockoco, którzy wygrali 9:4. Najlepszy strzelcem został Piotr Bondziul (Klub Rockoco-Podlasie).

Warto wspomnieć że w bieżącym roku drużyny w trzech turniejach eliminacyjnych (Mistrzostwa BLS także były jednym z nich) walczą o możliwość awansu do turnieju finałowego - Otwartych Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Piłce Nożnej Plażowej.

Organizatorami Letniej Grand Prix są Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji i Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju "Hektor".