Lowlandersi pokonali Torpedy

2010.04.26 00:00
W otwierającym tegoroczne drugoligowe rozgrywki (PLFA II) meczu Torpedy Łódź uległy na własnym boisku Lowlanders Białystok 6:34.
Fot: pzfa.pl
drużyna Lowlanders Białystok

Pierwsze dwie kwarty meczu były bardzo wyrównane. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli łodzianie, którzy zdobyli przyłożenie po akcji znakomicie grającego w tym meczu na pozycji skrzydłowego Emila Sowińskiego. Natomiast druga połowa należała do Lowlandersów. Goście nękali Torpedy skutecznymi biegami rozgrywającego Tomasza Żukowskiego, któremu drogę torowało zwykle dwóch running backów. Kropkę nad i białostoczanie postawili w czwartej kwarcie zdobywając trzy przyłożenia po efektownych biegach.

Kolejny mecz drużyna z Podlasia rozegra 15 maja. Tego dnia podejmie drugoligowca ze stolicy - Warsaw Spartans.