ME: Jagiellonia Białystok przegrała w Łodzi

2012.11.05 00:00
W rozegranym w niedzielę spotkaniu 10. kolejki Młodej Ekstraklasy Jagiellonia Białystok przegrała z Widzewem Łódź 1:3 (0:1).

Gospodarze do przerwy prowadzili jedną bramką po prostym błędzie defensywy białostoczan. W drugiej odsłonie Widzew nastawił się na kontry i podwyższył prowadzenie. Jagiellonia odpowiedziała trafieniem Kamila Jastrzębskiego w 76. minucie. Wynik meczu ustalił chwilę później Bruno.

Kolejny mecz Młoda Jaga rozegra za tydzień - 11 listopada o godzinie 11. na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Przeciwnikiem żółto-czerwonych będzie liderująca Legia Warszawa.

Widzew Łódź (ME) - Jagiellonia Białystok (ME) 3:1 (1:0). Bramki: Stępiński 32, Lebioda 52, Bruno 80 - Jastrzębski 76.

Widzew Łódź (ME): Dragojević - Tyburski, Rozwandowicz, Grube, Kasprzak, Nowak, Stępiński P. (48. Marat), Carvalho (46. Bruno), Pietrowski (46. Ben Dhifallah), Jóźwiak (46. Górski), Stępiński M. (48. Lebioda).

Jagiellonia Białystok (ME): Skowron - Hajto (46. Malinowski), Gusić, Radecki (46. Kądzior), Zawadzki - Gajos (65. Gajko), Dźwigała, Kosiński, Giełażyn - Buzun (46. Jastrzębski) - Drażba.

Żółte kartki: Bruno (Widzew), Hajto, Malinowski, Dźwigała (Jagiellonia).

Sędziował: Sławomir Smaczny (Bytom).