Młoda Ekstraklasa: Jagiellonia przegrała z Legią

2012.11.12 00:00
Piłkarze Jagiellonii Białystok przegrali w meczu 11. kolejki Młodej Ekstraklasy z Legią Warszawa 0:3 (0:1). Bramki w tym meczu strzelali Michał Kopczyński, Kamil Kurowski i Michał Bajdur.

Początek meczu źle się ułożył dla białostoczan. Już w 9. minucie Kopczyński trafił do bramki Jagi. Po stałym fragmencie żółto-czerwoni nie upilnowali zawodnika Legii i ten pokonał Krzysztofa Barana. Gospodarze mieli swoje okazje ale za każdym razem piłka lądowała na poprzeczce. Swoje okazje w ten sposób zmarnowali: Tomasz Zahorski, Karol Mackiewicz i Luka Gusić.

Losy spotkania rozstrzygnęły się tuż po przerwie. W 52. minucie błąd wprowadzonego po przerwie Norberta Zawadzkiego wykorzystał również grający od początku drugiej połowy Kamil Kurowski. Trzy minuty później było już po meczu. Żółto-Czerwonych dobił Michał Bajdur.

Jagiellonia Białystok (ME) - Legia Warszawa (ME) 0:3 (0:1). Bramki: Kopczyński 9, Kurowski 52, Bajdur 55.

Jagiellonia Białystok (ME): Baran - Gusić (88. Hajto), Kosiński, Malinowski, Mackiewicz (73. Łupiński) - Gajos, Kądzior, Dźwigała (46. Zawadzki), Drażba - Zahorski (65. Buzun), Giełażyn.

Legia Warszawa (ME): Jałocha - Bochenek, Cichocki, Widejko (75, Wolski), Michalak (60. Bogusławski) - Bruce, Kopczyński, Gąsior (46. Kurowski), Mizgała (46. Mikita), Żurek (60. Prusinowski) - Bajdur.