Młoda Jagiellonia atakuje

2010.02.22 00:00
Piłkarze Młodej Jagiellonii wracają do dobrej formy. Po przegranej z Pogonią Łapy (1:5) pokonali czteroligowy Znicz Suraż uzyskując wynik 6:1.

Przez całe spotkanie przewagę posiadali żółto-czerwoni, jednak w pierwszej połowie nie potrafili jej za bardzo udokumentować. Dopiero druga połowa meczu przyniosła znaczne ożywienie. Jagiellończycy strzelili aż 5 bramek, wszystkie padły po ładnych i składnych akcjach zespołowych. Rozprowadzenie na skrzydło, dośrodkowanie i bramka.

Pierwsze spotkanie w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy drużyna zagra dopiero na wyjeździe 15 marca z Wisła Kraków. Do tego czasu będzie przygotowywać się w Białymstoku. W najbliższym tygodniu rozegrają dwa kolejne sparingi, w środę w Sokółce z miejscowym Sokołem oraz w sobotę w Białymstoku z Warmią Grajewo.

źródło: Jagiellonia.pl