Olimpia przegrała kolejny mecz. Strefa spadkowa coraz bliżej

2017.04.01 18:31
Nie udało się Olimpii Zambrów wrócić na zwycięskie tory. W meczu 24. kolejki II ligi podopieczni Tomasza Kulawika polegli na własnym terenie z Puszczą Niepołomice i spadli na 14. pozycję w tabeli.
Fot: olimpiazambrow.net

Zmiana trenera nie przyniosła pożądanego efektu. Olimpia Zambrów jak nie wygrywała ligowych spotkań, tak nadal ich nie wygrywa. W sobotę (1.04) Biało-Niebiescy walczyli o przerwanie fatalnej passy 8 ligowych meczów bez zwycięstwa z Puszczą Niepołomice, ale 3 oczek nie zgarnęli. Piłkarze Tomasza Kulawika nie zdobyli też punktu za remis, gdyż goście 7 minut przed końcem starcia w Zambrowie strzelili gola na 2:1, który – jak się później okazało – był ostatnim trafieniem w tym spotkaniu.

Zambrowianie od momentu zmiany szkoleniowca zanotowali 1 remis i 2 porażki. Poprawy wyników nadal więc nie widać, co już w tej chwili poskutkowało osunięciem się w ligowej tabeli na 14. miejsce, czyli ostatnie zapewniające pozostanie w II lidze.

Następny mecz Olimpia rozegra za tydzień (8.04). Będzie to wyjazdowa potyczka z Rozwojem Katowice, a więc starcie niezwykle ważne, gdyż rywale plasują się tuż za plecami podlaskiego zespołu i jeżeli Biało-Niebieskich pokonają, to przeskoczą ich w tabeli i zepchną do strefy spadkowej.

Olimpia Zambrów – Puszcza Niepołomice 1:2 (0:0)
Bramki: Michał Kuczałek 80 - Filip Wójcik 59, Mateusz Bartków 83

Olimpia Zambrów: Piotr Czapliński – Marcin Byszewski, Michał Kuczałek, Błażej Cyfert, Michał Kołodziejski – Karol Zieliński, Bartosz Osoliński (70' Kacper Falon), Daniel Michałowski, Fabian Piasecki, Hubert Kotus (60' Marcin Przybylski) – Sebastian Szerszeń (60' Jakub Bach)

Puszcza Niepołomice: Andrzej Sobieszczyk – Łukasz Furtak, Piotr Stawarczyk, Michał Czarny, Mateusz Bartków – Filip Wójcik (68' Dominik Zawadzki), Longinus Uwakwe, Marcel Kotwica, Maciej Domański (78' Kamil Łączek), Bartosz Żurek (78' Marcin Orłowski) – Arkadiusz Gajewski (84' Rafał Mikulec)