Poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako personel pomocniczy dla jednego z marketów budowlanych na terenie Białegostoku. Praca tymczasowa.

Zakres obowiązków:
- proste prace przy wykładaniu towaru na sklepowe półki
- prace pomocnicze na przydzielonym dziale

Oczekujemy:
- sprawności fizycznej
- gotowości do podjęcia pracy tymczasowej
- energii i pozytywnego podejścia do codziennych obowiązków
- nie wymagamy doświadczenia

Oferujemy:
- proste prace w sympatycznym środowisku pracowników
- możliwość dorobienia do miesięcznego budżetu
- możliwość nawiązania dłuższej współpracy przy kolejnych zleceniach

Preferowani mężczyźni!

Zainteresowany?

Prosimy o CV na adres: praca_rekrutacja_24@wp.pl z dopiskiem "Personel Pomocniczy" w tytule maila.

Cena: 7,30/ 8 zł netto
Dane kontaktowe:.
Podany adres e-mail (odpowiedz korzystając z formularza poniżej)
dodane: 2016-04-19 16:57:50 ID:3910398
Aby ochronić naszych użytkowników przed programami skanującymi internet oraz wysyłającymi SPAM nie udostępniamy publicznie adresów e-mail.
Odpowiedź na ogłoszenie możesz wysłać za pomocą poniższego formularza.
Jego treść trafi bezpośrednio do ogłoszeniodawcy. Do wysłanej odpowiedzi zostanie dołączony numer IP twojego komputera.

Wstaw swój adres e-mail lub telefon, aby ogłoszeniodawca mógł się z tobą skontaktować.
Twój adres e-mail:
Twój telefon:
Treść odpowiedzi:
Wpisz kod z obrazka obok
Zanim wyślesz formularz sprawdź, czy wszystko uzupełniłeś

1541 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl