Piłka nożna kobiet. Super Women 2015 dla piłkarek z Moniek

2015.02.23 00:00
Drugoligowe piłkarski Eko-Sport MOSiR Mońki okazały się najlepszą ekipą podczas Halowych Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Piłce Nożnej Kobiet - Podlaskie Super Women 2015.
Fot: KS Włókniarz Białystok

Po pierwszym turnieju, który był rozgrywany w Sokółce, najlepszym zespołem był Eko-Sport. Również i teraz, na zawodach w Mońkachh, ta sytuacja nie uległa zmianie. Podopieczne Marcina Wrutniaka i Łukasza Studniarka nie dały sobie odebrać zwycięstwa, odnosząc triumf w całej imprezie. W czołówce turnieju pozycjami zamieniły się Włókniarz i Kresowiak. Zawodniczki z Siemiatycz wskoczyły na drugą pozycję, spychając tym samym na najniższy stopień podium klub z Białegostoku.

Miano najlepszej zawodniczki Super Women 2015 przypadło Małgorzacie Jezierskiej z Eko-Sport MOSiR Mońki. Wśród bramkarek wygrała Katarzyna Zdanowicz z Włókniarza, a królem strzelców została Kamila Cieśluk (Kresowiak Siemiatycze).