Piłkarska III liga. Zapunktował jedynie beniaminek z Wasilkowa

2019.10.20 19:37
W 13. kolejce III ligi (gr. I) KS Wasilków zanotował remis, natomiast pozostałe podlaskie ekipy doznały porażek. Olimpia Zambrów poległa z Unią Skierniewice, a Ruch Wysokie Mazowieckie nie sprostał Huraganowi Morąg.

1:1 - takim wynikiem zakończyło się wyjazdowe starcie KS-u Wasilków z Pogonią Grodzisk Mazowiecki i był to najlepszy rezultat z wszystkich, które podlaskie kluby osiągnęły w 13. kolejce piłkarskiej III ligi. Beniaminek spod Białegostoku również był bliski porażki, bo na kilka minut przed końcem spotkania przegrywał z rywalem 0:1, jednak gol w ostatnim fragmencie meczu strzelony przez Bartosza Dudzińskiego sprawił, że jeden punkt pojechał do Wasilkowa.

Świadkami strzelaniny bez happy endu byli natomiast kibice Olimpii Zambrów. Drużyna z północno-wschodniej części kraju zmierzyła się bowiem na własnym stadionie z Unią Skierniewice i pojedynek ten przegrała 2:4. Oba gole dla Podlasian zdobył Kamil Zalewski.

Także bez wywalczenia choćby oczka swoją niedzielną (20.10) rywalizację z Huraganem Morąg zakończyli zawodnicy Ruchu Wysokie Mazowieckie. Zespół prowadzony przez Dariusza Jurczaka poległ u siebie 0:1. Jedyną bramkę w tym spotkaniu - w pierwszej połowie - strzelił Paweł Grzybowski.

W następnej serii zmagań KS Wasilków podejmie na swoim terenie Znicz Biała Piska, Olimpia Zambrów w domowym starciu zmierzy się z Pogonią Grodzisk Mazowiecki, zaś Ruch zaprezentuje się w delegacji, tocząc bój z Lechią Tomaszów Mazowiecki.

Aktualna tabela rozgrywek: Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - KS Wasilków 1:1 (0:0)
Bramki: Patryk Szymański 64 - Bartosz Dudziński 83

KS Wasilków (skład wyjściowy): Nowajczyk - Butkiewicz, Wysocki, Panek, Trzaska, Dudziński, Poduch, Styś, Ostaszewski, Pawłowski, Jakimiuk

Olimpia Zambrów - Unia Skierniewice 2:4 (1:2)
Bramki: Kamil Zalewski 6, 55 - Rafał Parobczyk 16, 64, Kamil Łojszczyk 30, Kacper Karasek 59

Ruch Wysokie Mazowieckie - Huragan Morąg 0:1 (0:1)
Bramka: Paweł Grzybowski 24

Ruch Wysokie Mazowieckie (skład wyjściowy): Niemira - Wierzbowski, Radaszkiewicz, Samluk, Matus, Makal, Zysik, Babul, Brokowski, Stankiewicz, Kuriata