Piłkarze Jagiellonii Białystok grali w reprezentacjach

2011.10.12 00:00
W środę piłkarze Jagiellonii Białystok wystąpili w meczach eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2012. Marko Cetković i Luka Pejović zagrali w reprezentacji Czarnogóry w przegranym meczu ze Szwajcarią 0:2 (0:0). Cetković został ukarany żółta kartką. Czarnogóra zagra w barażach.
Fot: jagiellonia.pl
Tomasz Kupisz (z lewej) zagrał cały mecz przeciwko Albanii

Z kolei Andrius Skerla zaliczył 90 minut w przegranym meczu reprezentacji Litwy z Czechami. Mecz zakończył się wynikiem 1:4 (0:1). Piłkarz Jagiellonii został ukarany żółtą kartką.

Tomasz Kupisz i Łukasz Tymiński zagrali w wygranym meczu eliminacyjnym do młodzieżowych mistrzostw Europy 2013, które odbędą się w Izraelu.

Biało-czerwoni pokonali w Grudziądzu reprezentację Albanii 4:3 (1:0) i z dorobkiem siedmiu punktów zajmują obecnie drugie miejsce w tabeli. Kupisz rozegrał całe spotkanie. Natomiast Tymiński zaliczył 45. minut i został ukarany żółtą kartka.