PlusLiga Kobiet. Kolejna przegrana AZS Białystok

2010.12.21 00:00
Siatkarki AZS pokonane przez Atom Trefl Sopot. Jest to trzecia z rzędu przegrana białostoczanek w PlusLidze Kobiet.
Fot: plusliga-kobiet.pl

Do drugiej przerwy podopieczne Wiesława Czai grały wyrównany mecz z gospodyniami spotkania. Atom Trefl przejął jednak prowadzenie pod koniec pierwszego seta i już na początku drugiego, drużyna z Sopotu prowadziła 5:1. Po przerwie, na prośbę trenera Czai, białostoczanki wyrównały wynik, lecz w końcówce i tak lepsze okazały się gospodynie.

W trzeciej partii meczu białostocki AZS dały już za wygraną. Atom Trefl objął prowadzenie 20:12 i triumf gospodyń nie podlegał dyskusji. Pod koniec meczu przewaga została zagrożona wynikiem 24:24, lecz ostatnie akcje, m.in Doroty Świeniewicz pozbawiły siatkarki AZS Białystok chociaż jednego punktu w tym sezonie.

Atom Trefl Sopot - AZS Białystok 3:0 (25:20, 25:22, 27:25)

za: plusliga-kobiet.pl