Pływacy Juvenii Białystok świetnie rozpoczęli sezon treningowo-startowy

2016.09.27 10:49
Zawodami o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów rozpoczęli nowy sezon uczniowie klas pływackich w Zespole Szkół Sportowych nr 1 w Białymstoku. Zawodnicy reprezentujący Juvenię zdobyli aż 41 medali.
Fot: pixabay.com

W zmaganiach otwierających nowy rok szkoleniowo-startowy wystartowało 247 zawodników z 26 klubów z całej Polski. Klasyfikację medalową zawodów wygrali pływacy UKS NAWA Skierniewice (8 złotych medali, 9 srebrnych, 14 brązowych), ale to sportowcy białostockiej Juvenii zdobyli największą liczbę krążków na imprezie (7 złotych, 21 srebrnych i 13 brązowych) i zwyciężyli w punktacji drużynowej.

Najlepiej, bo zdobywając po 3 medale, wśród uczniów klas pływackich z Zespołu Szkół Sportowych nr 1 w Białymstoku zaprezentowali się: