Podlascy kibice siatkówki mają świąteczny prezent. Ślepsk zamknął rok zwycięstwem

2020.12.23 10:22
Siatkarze Ślepska dopisali do swojego konta kolejne 3 punkty. Biało-Niebiescy tuż przed świętami pokonali w hali Suwałki Arena drużynę Cuprum Lubin. Mecz trwał 4 sety.
Fot: Miłosz Kozakiewicz/Ślepsk Malow Suwałki

Stawiany w roli faworyta Ślepsk sprostał zadaniu i wtorkowym (22.12) triumfem nad ekipą Cuprum Lubin zapewnił sobie oraz swoim kibicom dobre humory przy świątecznych stołach.

Podlasianie rozpoczęli ostatnie starcie w tym roku od wygrania inauguracyjnej partii 25:22, ale później zrobiło się nerwowo, gdyż to przyjezdni okazali się lepsi - zwyciężając do 23 - i stan rywalizacji został wyrównany.

By zgarnąć wszystkie możliwe oczka, podopieczni Andrzeja Kowala nie mogli już sobie pozwolić na chwilę słabości, no i nie pozwolili. Podlasianie w kolejnych setach triumfowali bardzo pewnie, bo 25:21 i 25:18, dzięki czemu na świąteczno-noworoczną przerwę Biało-Niebiescy udadzą się z dodatnim bilansem. Po 17 rozegranych meczach suwalczanie mają 9 wygranych i 8 porażek.

Tytuł MVP za wtorkowe spotkanie zakończone wynikiem 3:1 zgarnął amerykański rozgrywający gospodarzy - Joshua Tuaniga.