Podlasianki zdobyły trzy srebrne medale na Mistrzostwach Polski kobiet w boksie

2013.03.10 00:00
Trzy zawodniczki z województwa podlaskiego wywalczyły srebrne medale Mistrzostw Polski kobiet w boksie, które w dniach 7-10 marca odbyły się w Lublinie.
Fot: sxc.hu

Beata Koroniecka (Hetman Białystok) w wadze 64 kg przegrała w walce finałowej z Kingą Siwej z SAKO Gdańsk. Druga zawodniczka Hetmana – Katarzyna Cichosz w kategorii 75 kg okazała się słabsza od Lidii Fidury z Carbo Gliwice.

Trzecia Podlasianka - Patrycja Woronowicz z Boxingu Sokółka w wadze 81 kg musiała w finale uznać wyższość Karoliny Koszeli ze Stelli Gniezno. Brązowy medal w kategorii +81 kg po półfinałowej porażce wywalczyła Natalia Stasiewicz (Boxing Sokółka).

Trenerami zawodniczek są: Andrzej Liczik (Hetman Białystok) i Tomasz Potapczyk (Boxing Sokółka).