858 osób online

Podlaski futbol. Gra IV liga i KOS

2016.11.04 13:40, Aktualizacja: 2016.11.07 23:27
Wigry II Suwałki wygrały w meczu na szczycie drugiej grupy klasy okręgowej z Sokołem Sokółka i umocniły się na prowadzeniu w tabeli. Oto wyniki weekendowych spotkań w IV lidze i KOS.
Podlaski futbol. Gra IV liga i KOS
Fot: pixabay.com

IV liga – 14. kolejka

Sobota (5.11)


Sparta Augustów – Hetman Tykocin 1:1 (0:0)
Bramki: Łukasz Sobolewski 77 - Maciej Piasecki 56

Promień Mońki – Dąb Dąbrowa Białostocka 1:1 (1:1)
Bramki: Maciej Odyjewski 35 - Maciej Orpik 25

Warmia Grajewo – Tur Bielsk Podlaski 0:4 (0:1)
Bramki: 0:1 Mateusz Jakubowski 21, 65, Łukasz Pawluczuk 71, 86

Niedziela (6.11)

Sparta 1951 Szepietowo – KS Michałowo 3:1 (1:1)
Bramki: Radosław Rybołowicz 30sam., Łukasz Godlewski 55, Marcin Jamiołkowski 90'+1 - Kamil Tomczyk 9

Biebrza Goniądz – KS Wasilków 4:1 (1:1)
Bramki: Łukasz Tumicz 36, 74 Piotr Dąbrowski 48sam., Paweł Dekarz 71 - Dawid Śliwowski 8

Pogoń Łapy – Magnat Juchnowiec Kościelny 3:1 (1:0)
Bramki: Krzysztof Czerniawski 41sam., Mateusz Sawicki 48, 58 - Mateusz Szymaniuk 77

Puszcza Hajnówka – Wissa Szczuczyn 0:3 (0:1)
Bramki: Wojciech Łapiński 28, 68, Marcin Firańczyk 75

Orzeł Kolno – Cresovia Siemiatycze 3:1 (2:1)
Bramki: Robert Brzeziński 16, Adrian Gwiazda 33, Piotr Pisiak 52 - Daniel Barwiejuk 7

Tabela po 14 kolejkach

1. Wissa Szczuczyn 14 35 60:13
2. Tur Bielsk Podlaski 14 33 44:13
3. Warmia Grajewo 14 31 34:17
4. Dąb Dąbrowa Białostocka 14 31 30:17
5. Sparta Augustów 14 23 25:26
6. KS Michałowo 14 20 25:24
7. Pogoń Łapy 14 19 25:32
8. Biebrza Goniądz 14 18 23:23
9. Sparta 1951 Szepietowo 14 18 21:18
10. KS Wasilków 14 17 20:28
11. Promień Mońki 14 17 26:33
12. Hetman Tykocin 14 13 18:35
13. Cresovia Siemiatycze 14 11 14:38
14. Puszcza Hajnówka 14 9 19:32
15. Magnat Juchnowiec Kościelny 14 9 17:37
16. Orzeł Kolno 14 8 14:29

KOS gr. I – 13. kolejka

Sobota (5.11)

MKS Mielnik – Pasja Kleosin 6:0 (4:0)
Bramki: Łukasz Golonko 20, Łukasz Treszczotko 38, Karol Jaszczołt 43, Mariusz Żornaczuk 45, 61, Bartosz Mazur 86

LZS Narewka – Orlęta Czyżew 4:2 (2:0)
Bramki: Jacek Stefanowicz 19, 79, 80, Łukasz Gąsowski 41 - Arkadiusz Godlewski 65, 67

Husar Nurzec – Krypnianka Krypno 1:3 (0:3)
Bramki: Krzysztof Jezierski 51 - Mateusz Cybulko 22, Jakub Kochański 43, Krzysztof Orłowski 44

Niedziela (6.11)

KS Sokoły – Gryf Gródek 4:2

Kolejarz Czeremcha – Rudnia Zabłudów 0:1 (0:0)
Bramka: Marek Muklewicz 54

Korona Dobrzyniewo Duże – Hetman Białystok 0:1

Tur II Bielsk Podlaski – Orzeł Tykocin 3:1 (1:1)
Bramki: Paweł Zawadzki 27, Robert Żukowski 75, Kacper Falkowski 80 - Grzegorz Jurgielewicz 19

Tabela po 13 kolejkach

1. MKS Mielnik 13 30 54:12
2. Hetman Białystok 13 30 33:11
3. Korona Dobrzyniewo Duże 13 27 28:10
4. Rudnia Zabłudów 13 26 33:18
5. LZS Narewka 13 24 25:19
6. Orlęta Czyżew 13 23 24:13
7. Krypnianka Krypno 13 20 32:24
8. Orzeł Tykocin 13 19 22:30
9. Kolejarz Czeremcha 13 18 20:18
10. Tur II Bielsk Podlaski 13 14 18:32
11. Husar Nurzec 13 10 15:32
12. KS Sokoły 13 10 15:39
13. Pasja Kleosin 13 7 13:37
14. Gryf Gródek 13 4 10:47

KOS gr. II – 13. kolejka

Piątek (4.11)


Piast Białystok – Kora Korycin 6:0 (4:0)
Bramki: Konrad Kowalko 17, 28, Łukasz Wojno 19, 34, 69, Mariusz Jabłonka 78

Sobota (5.11)

Sudovia Szudziałowo – UM Krynki 0:0 (0:0)

KS Śniadowo – Supraślanka Supraśl 3:1 (2:0)
Bramki: Artur Zalewski 6, Patryk Godlewski 31, Artur Zalewski 49 - 90+1 Marcin Sawicki

Wigry II Suwałki – Sokół 1946 Sokółka 3:1 (2:0)
Bramki: Maciej Radaszkiewicz 34, 39k, 52 - Paweł Stelmaszek 61

Narew Choroszcz – BKS Jagiellonia Białystok 3:0

Niedziela (6.11)

GKS Stawiski – Pomorzanka Sejny 1:3

Pogranicze Kuźnica Białostocka – Jasion Jasionówka 0:0

Tabela po 13 kolejkach

1. Wigry II Suwałki 13 35 44:8
2. KS Śniadowo 13 25 32:24
3. Piast Białystok 12 25 35:12
4. Sokół 1946 Sokółka 13 23 37:17
5. Jasion Jasionówka 13 22 27:16
6. Supraślanka Supraśl 13 19 24:24
7. Narew Choroszcz 13 17 17:20
8. Kora Korycin 13 16 34:31
9. Pomorzanka Sejny 12 16 21:20
10. Pogranicze Kuźnica Białostocka 13 15 12:22
11. GKS Stawiski 12 12 25:26
12. UM Krynki 12 8 8:23
13. BKS Jagiellonia Białystok 13 5 7:49
14. Sudovia Szudziałowo 13 4 9:40

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2019 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.