397 osób online

Podlaski futbol. Gra IV liga i KOS. Wyniki weekendowych spotkań

2016.10.28 12:53, Aktualizacja: 2016.11.01 20:47
Za nami kolejna seria gier na piłkarskich boiskach w IV lidze i klasie okręgowej. Oto wyniki weekendowych spotkań.
Podlaski futbol. Gra IV liga i KOS. Wyniki weekendowych spotkań
Fot: pixabay.com

IV liga – 13. kolejka

Sobota (29.10)


Wissa Szczuczyn – Pogoń Łapy 5:2 (2:1)
Bramki: Piotr Bondziul 2, 26, 90, Marcin Firańczyk 53, Przemysław Marcinkiewicz 65 - Łukasz Roszkowski 10, Radosław Demiańczuk 85

KS Wasilków – Sparta 1951 Szepietowo 0:3

Hetman Tykocin – Promień Mońki 1:3 (0:2)
Bramki: Karol Domalewski 54 - Marek Kulikowski 25, Mateusz Purta 37, Maciej Odyjewski 46

Dąb Dąbrowa Białostocka – Cresovia Siemiatycze 4:0 (2:0)
Bramki: Maciej Orpik 21, Paweł Kowalczyk 32, Maciej Orpik 66, Mateusz Łabieniec 79

Tur Bielsk Podlaski – Puszcza Hajnówka 1:1 (1:0)
Bramki: Mateusz Nakielski 28 - Karol Sipko 68

Warmia Grajewo – Orzeł Kolno 1:1 (1:0)
Bramki: Robert Brzeziński 19 - Damian Zubowski 75k

Magnat Juchnowiec Kościelny – Biebrza Goniądz 1:5 (0:1)
Bramki: Radosław Żero 85 - Eryk Chrzanowski 45, 90+3, Bartosz Bogdan 52, Kamil Kosakowski 64, 67

Niedziela (30.10)

KS Michałowo – Sparta Augustów 1:1 (0:0)
Bramki: Kamil Tomczyk 73 - Wojciech Mickiewicz 78

Tabela po 13 kolejkach

1. Wissa Szczuczyn 13 32 57:13
2. Warmia Grajewo 13 31 34:13
3. Dąb Dąbrowa Białostocka 13 30 29:16
4. Tur Bielsk Podlaski 13 30 40:13
5. Sparta Augustów 13 22 24:25
6. KS Michałowo 13 20 24:21
7. KS Wasilków 13 17 19:24
8. Pogoń Łapy 13 16 22:31
9. Promień Mońki 13 16 25:32
10. Biebrza Goniądz 13 15 19:22
11. Sparta 1951 Szepietowo 13 15 18:17
12. Hetman Tykocin 13 12 17:34
13. Cresovia Siemiatycze 13 11 13:35
14. Puszcza Hajnówka 13 9 19:29
15. Magnat Juchnowiec Kościelny 13 9 16:34
16. Orzeł Kolno 13 5 11:28

KOS gr. I – 12. kolejka

Sobota (29.10)

Krypnianka Krypno – MKS Mielnik 1:4 (0:2)
Bramki: Adam Orłowski 90 - Karol Jaszczołt 4, Mariusz Żornaczuk 23, Jakub Andryszek 65, 81

Rudnia Zabłudów – LZS Narewka 2:0
Bramki: Dawid Czurak 6 - Krzysztof Czaban 70

Niedziela (30.10)

Hetman Białystok – Kolejarz Czeremcha 2:0 (1:0)
Bramki: Maciej Tomaszewski 25, Rafał Szczepanik 85

Orlęta Czyżew – KS Sokoły 4:0 (2:0)
Bramki: Łukasz Frołow 2, Arkadiusz Godlewski 16, Paweł Kiempisty 65, Adam Wnorowski 66'

Gryf Gródek – Tur II Bielsk Podlaski 1:2

Orzeł Tykocin – Husar Nurzec 4:3 (0:1)
Bramki: Paweł Czajkowski 76, 89, Andrzej Pawluczuk 78, 85 - Kamil Grzyb 24, Marcin Żornaczuk 81, Piotr Tararuj 90+3

Pasja Kleosin – Korona Dobrzyniewo Duże 1:7 (1:3)
Bramki: Łukasz Radzymiński 15 - Karol Sławiński 12, 58, Dawid Zieniewicz 16, Łukasz Łukaszewicz 23, Sebastian Kalinowski 71, Tomasz Adamski 77, Grzegorz Wróblewski 85

Tabela po 12 kolejkach

1. MKS Mielnik 12 27 48:12
2. Korona Dobrzyniewo Duże 12 27 28:9
3. Hetman Białystok 12 27 32:11
4. Orlęta Czyżew 12 23 22:9
5. Rudnia Zabłudów 12 23 32:18
6. LZS Narewka 12 21 21:17
7. Orzeł Tykocin 12 19 21:27
8. Kolejarz Czeremcha 12 18 20:17
9. Krypnianka Krypno 12 17 29:23
10. Tur II Bielsk Podlaski 12 11 15:31
11. Husar Nurzec 12 10 14:29
12. KS Sokoły 12 7 11:37
13. Pasja Kleosin 12 7 13:31
14. Gryf Gródek 12 4 8:43

KOS gr. II – 12. kolejka

Sobota (29.10)

Supraślanka Supraśl – Sudovia Szudziałowo 3:3

Pomorzanka Sejny – Wigry II Suwałki 0:2 (0:1)
Bramki: Maciej Radaszkiewicz 41, 90+2

Narew Choroszcz – KS Śniadowo 4:2 (1:0)
Bramki: Adam Rećko 37, Damian Garbowski 57, Krzysztof Pyczot 62, 78, Paweł Sokół 81sam. - Przemysław Milewski 86

Niedziela (30.10)

Jasion Jasionówka – BKS Jagiellonia Białystok 5:1

UM Krynki – Piast Białystok 1:1 (0:1)
Bramki: Maciej Jurczenia 56 - Mariusz Jabłonka 44

Sokół 1946 Sokółka – Pogranicze Kuźnica Białostocka 7:0
Bramki: Radosław Szoda x2, Michał Czaplejewicz x3, Paweł Stelmaszek x2

Kora Korycin – GKS Stawiski 2:1
Bramki: K. Akimowicz, I. Lech - nieznany zawodnik

Tabela po 12 kolejkach

1. Wigry II Suwałki 12 32 41:7
2. Sokół 1946 Sokółka 12 23 36:14
3. KS Śniadowo 12 22 29:23
4. Piast Białystok 11 22 29:12
5. Jasion Jasionówka 12 21 27:16
6. Supraślanka Supraśl 12 19 23:21
7. Kora Korycin 12 16 34:25
8. Pogranicze Kuźnica Białostocka 12 14 12:22
9. Narew Choroszcz 12 14 14:20
10. Pomorzanka Sejny 11 13 18:19
11. GKS Stawiski 11 12 24:23
12. UM Krynki 11 7 8:23
13. BKS Jagiellonia Białystok 12 5 7:46
14. Sudovia Szudziałowo 12 3 9:40

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2019 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.