437 osób online

Podlaski futbol. Gra IV liga, KOS i A-klasa. Wyniki weekendowych spotkań

2017.05.26 11:58, Aktualizacja: 2017.06.02 07:55
Piłkarskie rozgrywki w podlaskich niższych ligach wkroczyły w decydującą fazę. Oto wyniki weekendowych (27-28.05) gier.
Podlaski futbol. Gra IV liga, KOS i A-klasa. Wyniki weekendowych spotkań
Fot: pixabay.com

IV liga – 26. kolejka

Sobota (27.05)


Orzeł Kolno – Puszcza Hajnówka 4:2 (1:1)
Bramki: Piotr Pisiak 14, 62, Łukasz Sadowski 71, Daniel Grala 89 - Łukasz Wojno 17, Michał Grzanka 60

Sparta Augustów – Magnat Juchnowiec Kościelny 3:4 (3:1)
Bramki: Mateusz Knoch 4, 11, Łukasz Sobolewski 20 - Kamil Karpowicz 16, Marcin Jaromiński, 55, Patryk Fabiszewski 57, Mariusz Tymiński 71

Promień Mońki – KS Wasilków 0:0 (0:0)

Sparta 1951 Szepietowo – Wissa Szczuczyn 0:4 (0:2)
Bramki: Wojciech Łapiński 10 , Adrian Citko 35, Piotr Bondziul x2

Niedziela (28.05)

Biebrza Goniądz – Tur Bielsk Podlaski 0:2 (0:2)
Bramki: Andrzej Kosiński 40, Karol Kosiński 44

Pogoń Łapy – Warmia Grajewo 1:3 (1:2)
Bramki: Łukasz Roszkowski 36 - Damian Zubowski 37, Kamil Randzio 44, Rafał Kozikowski 69

Cresovia Siemiatycze – KS Michałowo 1:2 (1:0)
Bramki: Karol Olendzki 88 - Adam Barwiejuk 45sam., Kamil Tomczyk 84

Środa (31.05)

Dąb Dąbrowa Białostocka – Hetman Tykocin 4:0 (2:0)
Bramki: Dawid Tochwin 3, Michał Łabieniec 18, Mateusz Sołowiej 61, Marcin Plaga 88sam.

Tabela po 26 kolejkach

1. Tur Bielsk Podlaski 26 64 20 4 2 77:23
2. Wissa Szczuczyn 26 63 20 3 3 103:22
3. Warmia Grajewo 26 61 18 7 1 65:22
4. KS Wasilków 26 46 13 7 6 55:34
5. Dąb Dąbrowa Białostocka 26 44 14 2 10 52:43
6. KS Michałowo 26 41 12 5 9 43:39
7. Sparta Augustów 26 37 11 4 11 45:57
8. Pogoń Łapy 26 31 9 4 13 39:48
9. Biebrza Goniądz 26 30 8 6 12 41:47
10. Promień Mońki 26 29 7 8 11 39:59
11. Sparta 1951 Szepietowo 25 29 8 5 12 33:43
12. Cresovia Siemiatycze 26 27 8 3 15 29:60
13. Orzeł Kolno 26 22 4 10 12 31:50
14. Magnat Juchnowiec Kościelny 26 22 5 7 14 28:58
15. Hetman Tykocin 26 17 4 5 17 28:77
16. Puszcza Hajnówka 25 15 3 6 16 29:55


KOS gr. I – 22. kolejka

Sobota (27.05)


Husar Nurzec – MKS Mielnik 0:0 (0:0)

Gryf Gródek – Rudnia Zabłudów 1:2 (1:0)
Bramki:Maciej Szutkiewicz 40 - Radosław Klepacki 47, Paweł Klimiuk 83

Krypnianka Krypno – LZS Narewka 3:2
Bramki: Adam Orłowski, Mateusz Cybulko, Michał Butkiewicz - nieznani zawodnicy

Tur II Bielsk Podlaski – Korona Dobrzyniewo Duże 2:0 (2:0)
Bramki: Rafał Perkowski 28, 38

Niedziela (28.05)

Hetman Białystok – Orlęta Czyżew 2:2 (0:0)
Bramki: Daniel Słoma 78, Kamil Żyliński 80 - Piotr Milankiewicz 58, Fabian Gosk 73

Pasja Kleosin – KS Sokoły 3:1

Orzeł Tykocin – Kolejarz Czeremcha 4:0 (1:0)
Bramki: Andrzej Pawluczuk 22, Piotr Zdzichowicz 52, Mateusz Huczko 67, Piotr Wilczewski 80

Tabela po 22 kolejkach

1. MKS Mielnik 22 53 17 2 3 81:15
2. Rudnia Zabłudów 22 49 15 4 3 57:25
3. Hetman Białystok 22 46 15 1 6 48:22
4. Korona Dobrzyniewo Duże 22 40 12 4 6 43:29
5. LZS Narewka 22 39 13 0 9 46:31
6. Krypnianka Krypno 22 38 12 2 8 52:39
7. Orzeł Tykocin 22 35 11 2 9 38:39
8. Orlęta Czyżew 22 33 10 3 9 44:31
9. Tur II Bielsk Podlaski 22 32 10 2 10 37:47
10. Kolejarz Czeremcha 22 30 9 3 10 35:38
11. Husar Nurzec 22 18 5 3 14 25:52
12. Pasja Kleosin 22 13 3 4 15 22:63
13. KS Sokoły 22 11 3 2 17 21:66
14. Gryf Gródek 22 8 2 2 18 14:66


KOS gr. II – 22. kolejka

Sobota (27.05)


Wigry II Suwałki – KS Śniadowo 2:0 (1:0)
Bramki: Filip Rusiak 43, Damian Sobolewski 87

Pomorzanka Sejny – UM Krynki 2:3 (0:1)
Bramki: Piotr Leszczyński 55, Przemysław Pretko 81 - Przemysław Szymanowicz 14, Maciej Jurczenia 52, 60

Supraślanka Supraśl – Kora Korycin 0:4 (0:2)
Bramki: Konrad Ostrowski 7, Ignacy Lech 36, Kamil Zalesko 78, 84

Narew Choroszcz – GKS Stawiski 1:2 (0:1)
Bramki: Paweł Kieżel 50 - Tomasz Kiciński 19, Dawid Żach 59

Pogranicze Kuźnica Białostocka – BKS Jagiellonia Białystok 4:1
Bramki: Michał Kucharewicz 42, Rafał Ciereszko 74sam., Konrad Jelski 81, Szymon Kucharewicz 83 - Zbigniew Śleszyński 55

Niedziela (28.05)

Jasion Jasionówka – Piast Białystok 2:0 (1:0)
Bramki: Tomasz Jaromiński 3, Jakub Cieciorko 50

Sokół 1946 Sokółka – Sudovia Szudziałowo 13:0 (7:0)
Bramki: Michał Czaplejewicz 6, 27, Piotr Andrzejewski 11, 22, Radosław Szoda 34, 38, Marcin Woronowicz 37, 88, Robert Fiedorczyk 60, Jacek Dzienis 66, Łukasz Kowalewski 73, 80, Wojciech Wąsowicz 86

Tabela po 22 kolejkach

1. Wigry II Suwałki 22 57 18 3 1 82:12
2. KS Śniadowo 22 45 14 3 5 62:32
3. Sokół 1946 Sokółka 22 42 12 6 4 77:27
4. Piast Białystok 21 38 11 5 5 50:30
5. Jasion Jasionówka 22 35 10 5 7 43:36
6. Kora Korycin 22 30 9 3 10 57:46
7. Pomorzanka Sejny 20 30 8 6 6 40:30
8. Supraślanka Supraśl 21 27 7 6 8 39:48
9. Pogranicze Kuźnica Białostocka 21 27 7 6 8 33:44
10. GKS Stawiski 21 27 8 3 10 45:44
11. Narew Choroszcz 22 22 5 7 10 22:40
12. UM Krynki 22 17 4 5 13 21:63
13. Sudovia Szudziałowo 22 11 2 5 15 18:75
14. BKS Jagiellonia Białystok 20 10 3 1 16 13:75


A-klasa gr. I – 13. kolejka

Niedziela (28.05)


GKS Orla – Bocian Boćki 5:0 (2:0)
Bramki: Aleksander Mirończuk 23, Andrzej Bańkowski 31, 83, Marcin Szklaruk 70, Robert Rogowski 89

Znicz Suraż – Iskra Wyszki 0:1 (0:0)
Bramka: Mateusz Młodzianowski 68

Orzeł Kleszczele – Iskra Narew 3:2 (1:2)
Bramki: Karol Wasiluk 36, Paweł Kuszczuk 48, Rafał Starosielnik 65 – nieznani zawodnicy 24, 40

Żubr Drohiczyn – Unia Ciechanowiec 11:2 (6:0)
Bramki: Łukasz Borzym 1, 41, 71, Wojciech Sielewonowski 3, Grzegorz Sielewonowski 5, 62, 65, Daniel Stasiuk 39, Patryk Perlejewski 44, 67, Dawid Perlejewski 89 - Michał Czarnecki 53, Tomasz Kostrzyński 82

Tabela po 13 kolejkach

1. Żubr Drohiczyn 13 29 9 2 2 51:18
2. Unia Ciechanowiec 13 29 9 2 2 34:22
3. Orzeł Kleszczele 13 23 7 2 4 23:19
4. Bocian Boćki 13 19 6 1 6 28:21
5. GKS Orla 13 19 6 1 6 20:28
6. Iskra Narew 13 13 3 4 6 23:29
7. Iskra Wyszki 13 12 3 3 7 10:22
8. Znicz Suraż 13 4 1 1 11 18:48


A-klasa gr. II – 13. kolejka

Pauzują: Polonia Raczki i Grab Janówka

Niedziela (21.05)

Victoria Jedwabne – KS Grabówka 5:2 (2:1)
Bramki: Patryk Sokołowski 28, Damian Przybylski 42, 75, 79, Cezary Kołakowski 81 - Tomasz Jasielczuk 4, Dawid Jarmoszko 58

Niedziela (28.05)

Czarni Czarna Białostocka – Rospuda Filipów 1:1 (1:0)
Bramki: Michał Laskowski 34 - Mateusz Przemielewski 69

Tabela po 13 kolejkach

1. Czarni Czarna Białostocka 9 20 6 2 1 28:5
2. Rospuda Filipów 10 19 5 4 1 17:9
3. Victoria Jedwabne 9 16 5 1 3 28:24
4. Polonia Raczki 9 14 4 2 3 19:14
5. KS Grabówka 10 9 2 3 5 10:21
6. Grab Janówka 9 0 0 0 9 4:33

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2017 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.