801 osób online

Podlaski futbol. Gra Saltex IV liga i KOS. Wyniki weekendowych spotkań

2017.10.27 10:33, Aktualizacja: 2017.10.30 20:56
Za nami kolejna seria piłkarskich gier w podlaskich niższych ligach. Najciekawszym spotkaniem weekendu był pojedynek w Grajewie, gdzie miejscowa Warmia podejmowała Spartę Augustów.
Podlaski futbol. Gra Saltex IV liga i KOS. Wyniki weekendowych spotkań
Fot: pixabay.com

Saltex IV liga – 12. kolejka (gr. podlaska)



Sobota (28.10)


KS Wasilków – Pogoń Łapy 6:0 (3:0)
Bramki: Mateusz Cichoński 9, Jan Pawłowski 21, 38, 42, Adam Butkiewicz 81, Bartosz Dudziński 86

Warmia Grajewo – Sparta Augustów 2:1 (1:1)
Bramki: Maksym Mirva 44, 90+2 - Łukasz Sobolewski 25

MKS Mielnik – Orzeł Kolno 3:2 (3:2)
Bramki: Łukasz Pawluczuk 1, 29, Oskar Przybylski 22 - Adrian Gwiazda 41, Daniel Grala 45

Niedziela (29.10)

Cresovia Siemiatycze – Sparta 1951 Szepietowo 1:2 (1:0)
Bramki: Grzegorz Gołubkiewicz 29 - Wojciech Kowalczyk 89, 90+2

Wigry II Suwałki – Magnat Juchnowiec Kościelny 2:0 (0:0)
Bramki: Tomasz Stasiński 49, Przemysław Żukowski 67

Biebrza Goniądz – Dąb Dąbrowa Białostocka 3:1 (1:1)
Bramki: Mateusz Purta 28, Łukasz Tumicz 58, Kamil Purta 62 - Ernest Słoma 41

KS Michałowo – Wissa Szczuczyn 0:5 (0:3)
Bramki: Radosław Guzowski 7, Dariusz Korytkowski 26, Mateusz Zambrowski 42, Grzegorz Makal 55, Wojciech Łapiński 66

Ruch Wysokie Mazowieckie – Promień Mońki 3:0 (1:0)
Bramki: Piotr Bondziul, Adrian Mleczko, Karol Janik

Tabela po 12 kolejkach

1. Wissa Szczuczyn 12 31 10 1 1 37:9
2. Ruch Wysokie Mazowieckie 12 30 10 0 2 50:11
3. Warmia Grajewo 12 24 8 0 4 27:13
4. Wigry II Suwałki 12 23 7 2 3 29:17
5. KS Wasilków 12 23 7 2 3 22:9
6. Sparta 1951 Szepietowo 12 22 6 4 2 23:20
7. Sparta Augustów 12 20 5 5 2 28:20
8. Dąb Dąbrowa Białostocka 12 19 6 1 5 17:15
9. Magnat Juchnowiec Kościelny 12 16 4 4 4 19:22
10. KS Michałowo 12 15 4 3 5 20:26
11. Biebrza Goniądz 12 12 3 3 6 20:31
12. MKS Mielnik 12 10 3 1 8 12:26
13. Orzeł Kolno 12 10 3 1 8 14:30
14. Pogoń Łapy 12 8 2 2 8 17:37
15. Cresovia Siemiatycze 12 6 2 0 10 9:29
16. Promień Mońki 12 4 1 1 10 11:40



Klasa okręgowa – 12. kolejka (gr. podlaska)







Sobota (28.10)


Pomorzanka Sejny – Piast Białystok 1:0 (1:0)
Bramka: Zbigniew Zawadzki 27

Hetman Białystok – Jasion Jasionówka 1:0 (0:0)
Bramka: Łukasz Wirżyński 84

Niedziela (29.10)

Puszcza Hajnówka – Orlęta Czyżew 2:3 (0:0)
Bramki: Robert Sokół 58, Karol Chrzanowski 62 - Adrian Kulesza 52, 59, Bartosz Nowowiejski 65

Kora Korycin – Hetman Tykocin - odwołany z powodu złego stanu boiska.

Żubr Drohiczyn – Korona Dobrzyniewo Duże 1:2 (0:2)
Bramki: Wojciech Sielewonowski 52 - Marek Jamiołkowski 33, 44

KS Śniadowo – Rudnia Zabłudów 2:0 (0:0)
Bramki: Hubert Boroń 61, Marcin Sawko 66

Sokół 1946 Sokółka – LZS Narewka - odwołany z powodu złego stanu boiska.

Czarni Czarna Białostocka – Krypnianka Krypno 3:1 (1:0)
Bramki: Dariusz Marcinowicz 42, Szymon Wołyniec 48, Mateusz Woźniewski 75sam. - Mateusz Woźniewski 58

Tabela po 12 kolejkach

1. Hetman Białystok 12 25 8 1 3 27:12
2. Puszcza Hajnówka 12 24 7 3 2 36:16

3. KS Śniadowo 12 24 8 0 4 24:7
4. Czarni Czarna Białostocka 12 23 7 2 3 28:13
5. Krypnianka Krypno 12 20 6 2 4 30:22
6. Korona Dobrzyniewo Duże 12 18 6 0 6 25:28
7. Kora Korycin 11 17 5 2 4 25:24
8. Żubr Drohiczyn 12 17 5 2 5 25:30
9. LZS Narewka 11 15 4 3 4 12:14
10. Hetman Tykocin 11 15 4 3 4 17:21
11. Jasion Jasionówka 12 15 4 3 5 23:24
12. Sokół 1946 Sokółka 11 14 4 2 5 18:21
13. Rudnia Zabłudów 12 14 4 2 6 17:25
14. Pomorzanka Sejny 12 13 4 1 7 22:41
15. Piast Białystok 12 7 1 4 7 10:22
16. Orlęta Czyżew 12 5 1 2 9 15:34



A-klasa (gr. I podlaska)

Tabela po rundzie jesiennej

1. Kolejarz Czeremcha 7 21 7 0 0 18:5
2. Tur II Bielsk Podlaski 7 15 5 0 2 18:8
3. Husar Nurzec 7 14 4 2 1 16:12
4. GKS Orla 7 13 4 1 2 15:9
5. Iskra Narew 7 7 2 1 4 13:12
6. Bocian Boćki 7 6 2 0 5 9:12
7. Orzeł Kleszczele 7 3 1 0 6 12:27
8. Unia Ciechanowiec 7 3 1 0 6 8:24


A-klasa (gr. II podlaska)

Tabela po rundzie jesiennej

1. Narew Choroszcz 7 18 6 0 1 22:6
2. Polonia Raczki 7 18 6 0 1 27:4
3. KS Grabówka 7 13 4 1 2 15:8
4. Pasja Kleosin 7 13 4 1 2 15:9
5. GKS Stawiski 7 12 4 0 3 19:12
6. Orzeł Tykocin 7 6 2 0 5 15:20
7. Grab Janówka 7 3 1 0 6 7:37
8. BKS Jagiellonia Białystok 7 0 0 0 7 7:31


A-klasa (gr. III podlaska)

Tabela po rundzie jesiennej

1. UM Krynki 7 19 6 1 0 23:4
2. Gryf Gródek 7 18 6 0 1 23:4
3. Supraślanka Supraśl 7 16 5 1 1 21:6
4. KS Sokoły 7 7 2 1 4 9:16
5. Sudovia Szudziałowo 7 5 1 2 4 13:21
6. Pogranicze Kuźnica Białostocka 6 5 1 2 3 8:19
7. Iskra Wyszki 7 5 1 2 4 6:18
8. Znicz Suraż 6 1 0 1 5 2:17


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą awansem do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2017 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.