773 osób online

Podlaski futbol. Gra Saltex IV liga, KOS i A-klasa. Wyniki weekendowych spotkań

2017.09.01 12:03, Aktualizacja: 2017.09.04 15:39
Dąb Dąbrowa Białostocka kontra Ruch Wysokie Mazowieckie - właśnie ten mecz był hitem 4. kolejki Saltex IV ligi. Pojedynek na szczycie nie zawiódł i przyniósł wielkie emocje do ostatnich minut spotkania.
Podlaski futbol. Gra Saltex IV liga, KOS i A-klasa. Wyniki weekendowych spotkań
Fot: pixabay.com

Saltex IV liga – 4. kolejka (gr. podlaska)

Piątek (1.09)


Cresovia Siemiatycze – KS Wasilków 0:2 (0:0)
Bramki: Przemysław Panek 53, Wojciech Nasuto 75

Sobota (2.09)

Warmia Grajewo – Wigry II Suwałki 4:3 (1:0)
Bramki: nieznani zawodnicy 41, 78, 80 i 86 – P. Stasiński 68k, Żukowski 75, Rusiak 88

Wissa Szczuczyn – Pogoń Łapy 2:0 (1:0)
Bramki: Grzegorz Makal 27, Robert Speichler 90+3

Magnat Juchnowiec Kościelny – Orzeł Kolno 1:2 (0:0)
Bramki: Mariusz Tymiński 90+4 - Piotr Prusinowski 59, Robert Brzeziński 80

KS Michałowo – MKS Mielnik 3:1 (1:0)
Bramki: Maciej Kondracki 15, 85, Emil Doroszko 90+4 - Łukasz Pawluczuk 72

Niedziela (3.09)

Dąb Dąbrowa Białostocka – Ruch Wysokie Mazowieckie 1:4 (0:1)
Bramki: Michał Sobolewski 50 - Grzegorz Jóźwiak 45+1, Krzysztof Czerniawski 70sam., Adrian Mleczek 88, Piotr Bondziul 90

Sparta 1951 Szepietowo – Promień Mońki 4:1

Środa (6.09)

Biebrza Goniądz – Sparta Augustów (godz. 17.00)

Tabela po 4 kolejkach

1. Ruch Wysokie Mazowieckie 4 12 4 0 0 20:4
2. Wissa Szczuczyn 4 9 3 0 1 13:4
3. Dąb Dąbrowa Białostocka 4 9 3 0 1 7:5
4. KS Michałowo 4 7 2 1 1 8:8
5. Sparta 1951 Szepietowo 4 7 2 1 1 7:9
6. Orzeł Kolno 4 6 2 0 2 7:12
7. Cresovia Siemiatycze 4 6 2 0 2 4:4
8. Warmia Grajewo 4 6 2 0 2 8:7
9. Sparta Augustów 3 6 2 0 1 9:6
10. Pogoń Łapy 4 4 1 1 2 9:7
11. Magnat Juchnowiec Kościelny 4 4 1 1 2 6:10
12. Wigry II Suwałki 3 4 1 1 1 7:6
13. KS Wasilków 4 4 1 1 2 3:3
14. Biebrza Goniądz 2 3 1 0 1 7:5
15. MKS Mielnik 4 0 0 0 4 1:10
16. Promień Mońki 4 0 0 0 4 4:20



Klasa okręgowa – 4. kolejka (gr. podlaska)

Sobota (2.09)


Krypnianka Krypno – LZS Narewka 0:0 (0:0)

Hetman Białystok – Puszcza Hajnówka 0:1 (0:0)
Bramka: Maciej Czarnota 90

Hetman Tykocin – Pomorzanka Sejny 5:2 (2:1)
Bramki: Michał Antonowicz 19, Kamil Daniluk 45+2, Rafał Maliszewski 85, 90+2, 90+4 - Adrian Łejmel 12, Kuba Januszewicz 63

Niedziela (3.09)

Żubr Drohiczyn – Sokół 1946 Sokółka 5:2

Kora Korycin – Rudnia Zabłudów 5:3 (3:1)
Bramki:
Krzysztof Akimowicz 10, 29, Kamil Zalesko 42, 90+4, Ignacy Lech 90 - Łukasz Łoszakiewicz 27, Paweł Klimiuk 80, Tomasz Czerniawski 88

Jasion Jasionówka – Piast Białystok 4:2 (2:2)
Bramki: Jakub Cieciorko 25, Tomasz Wigda 32, 77, Przemysław Jaromiński 75 - Jakub Kochański 9 sam., Jakub Gierasimczuk

Czarni Czarna Białostocka – KS Śniadowo 0:1 (0:0)
Bramka: Grzegorz Żebrowski 74

Korona Dobrzyniewo Duże – Orlęta Czyżew 6:1 (4:1)
Bramki: Grzegorz Wróblewski 9, 24, 32, Marek Jamiołkowski 18, Łukasz Kopczewski 50, Marcin Citko 77 - Bartłomiej Antoniak 11

Tabela po 4 kolejkach

1. KS Śniadowo 4 9 3 0 1 10:2
2. Czarni Czarna Białostocka 4 9 3 0 1 11:4

3. Jasion Jasionówka 4 7 2 1 1 11:9
4. Puszcza Hajnówka 4 7 2 1 1 7:6
5. Kora Korycin 4 7 2 1 1 11:8
6. Krypnianka Krypno 4 7 2 1 1 10:7
7. Hetman Tykocin 3 6 2 0 1 9:8
8. Korona Dobrzyniewo Duże 4 6 2 0 2 12:8
9. Rudnia Zabłudów 3 6 2 0 1 9:8
10. Pomorzanka Sejny 4 6 2 0 2 11:13
11. LZS Narewka 3 4 1 1 1 1:2
12. Żubr Drohiczyn 4 4 1 1 2 7:16
13. Sokół 1946 Sokółka 3 3 1 0 2 6:9
14. Piast Białystok 4 3 1 0 3 8:11
15. Hetman Białystok 4 3 1 0 3 4:5
16. Orlęta Czyżew 4 0 0 0 4 5:16



A-klasa (gr. I podlaska) – 2. kolejka

Sobota (2.09)


Husar Nurzec – Kolejarz Czeremcha 0:1 (0:1)
Bramka: Mateusz Samosiuk 39

Niedziela (3.09)

GKS Orla – Orzeł Kleszczele 5:1 (2:1)
Bramki: Rafał Chrost 12, 45, 80, 85, 89 - Mariusz Lange 28

Bocian Boćki – Iskra Narew 2:1 (0:1)
Bramki: Rafał Szczęch 59, Maciej Kuczyński 65 - Adrian Androsiuk 19

Unia Ciechanowiec – Tur II Bielsk Podlaski 0:3

Tabela po 2 kolejkach

1. Tur II Bielsk Podlaski 2 6 2 0 0 4:0
2. Kolejarz Czeremcha 1 3 1 0 0 1:0
3. Unia Ciechanowiec 2 3 1 0 1 3:5
4. GKS Orla 2 3 1 0 1 5:2
5. Husar Nurzec 2 3 1 0 1 6:6
6. Bocian Boćki 2 3 1 0 1 4:4
7. Iskra Narew 1 0 0 0 1 1:2
8. Orzeł Kleszczele 2 0 0 0 2 6:11


A-klasa (gr. II podlaska) – 2. kolejka

Niedziela (3.09)


Grab Janówka – Narew Choroszcz 1:6 (0:3)
Bramki: Krzysztof Kotarski 75 - Paweł Kieżel 11, 44, 68, Adam Rećko 27, 90, Paweł Liżewski 70sam.

BKS Jagiellonia Białystok – KS Grabówka 2:3 (0:1)
Bramki: Kamil Chrzanowski 50, Cezary Zugaj 60 - Grzegorz Pieczywek 29, Mariusz Niewiarowski 55, Piotr Bruszewski 85

Polonia Raczki – Pasja Kleosin 4:0 (2:0)
Bramki: Damian Ostaszewski 11, Sebastian Jankowski 45+1, Michał Gieniul 72, Sebastian Jankowski 80

GKS Stawiski – Orzeł Tykocin – przełożony na 15.10

Tabela po 2 kolejkach

1. Polonia Raczki 2 6 2 0 0 7:0
2. KS Grabówka 2 6 2 0 0 6:3
3. Orzeł Tykocin 1 3 1 0 0 5:0
4. Narew Choroszcz 2 3 1 0 1 7:4
5. Pasja Kleosin 2 3 1 0 1 3:4
6. GKS Stawiski 1 0 0 0 1 0:3
7. BKS Jagiellonia Białystok 2 0 0 0 2 2:6
8. Grab Janówka 2 0 0 0 2 1:11


A-klasa (gr. III podlaska) – 2. kolejka

Sobota (2.09)


Supraślanka Supraśl – Sudovia Szudziałowo 3:0 (2:0)
Bramki: Marcin Świrydowicz 30, Piotr Janicki 35, Krzysztof Malinowski 74

Gryf Gródek – Pogranicze Kuźnica Białostocka 7:1 (2:1)
Bramki: Marcin Treska 6, 80, Maciej Szutkiewicz 45, 60, Daniel Bójko 48, Patryk Nowik 50, 74 - Bartosz Bobowik 32

Niedziela (3.09)

Iskra Wyszki – KS Sokoły 0:0 (0:0)

Znicz Suraż – UM Krynki 0:3 (0:3)
Bramki: Łukasz Szymanowicz 7, 16, Krzysztof Kirejczyk 21

Tabela po 2 kolejkach

1. Gryf Gródek 2 6 2 0 0 9:1
2. UM Krynki 2 6 2 0 0 7:0
3. Supraślanka Supraśl 2 6 2 0 0 7:1
4. Sudovia Szudziałowo 2 1 0 1 1 2:5
5. KS Sokoły 2 1 0 1 1 1:4
6. Iskra Wyszki 2 1 0 1 1 0:4
7. Pogranicze Kuźnica Białostocka 2 1 0 1 1 3:9
8. Znicz Suraż 2 0 0 0 2 0:5


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą awansem do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2017 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.