297 osób online

Podlaski futbol. Gra Saltex IV liga, KOS i A-klasa. Wyniki weekendowych spotkań

2017.09.08 10:57, Aktualizacja: 2017.09.11 13:25
W tym roku Saltex IV liga jest niezwykle mocno obsadzona. Ruch Wysokie Mazowieckie, Wissa Szczuczyn, Dąb Dąbrowa Białostocka, Warmia Grajewo i Wigry II Suwałki to drużyny, których starcia zapewniają solidny piłkarski poziom.
Podlaski futbol. Gra Saltex IV liga, KOS i A-klasa. Wyniki weekendowych spotkań
Fot: pixabay.com

Saltex IV liga – 5. kolejka (gr. podlaska)

Sobota (9.09)


MKS Mielnik – Wigry II Suwałki 0:7 (0:3)
Bramki: Bil 20, 32, Wołkowicz 28, 76, P. Stasiński 54, 65, Ołów 83

Promień Mońki – Dąb Dąbrowa Białostocka 0:3 (0:2)
Bramki: Dawid Tochwin 36, 41, Maciej Orpik 83

Warmia Grajewo – Biebrza Goniądz 4:0 (2:0)
Bramki: Mateusz Purta 3sam., Rafał Kozikowski 42, Piotr Chyliński 68, Łukasz Domurat 79

KS Wasilków – KS Michałowo 1:1 (0:1)
Bramki: Jan Pawłowski 83 - Radosław Rybołowicz 34

Niedziela (10.09)

Pogoń Łapy – Sparta 1951 Szepietowo 3:3 (2:1)
Bramki: Kamil Wilczewski 12, 62, Łukasz Sobolewski 40 - Adrian Suszczyński 19, Łukasz Zielinko 58, Patryk Fabiszewski 74

Sparta Augustów – Magnat Juchnowiec Kościelny 3:5 (1:1)
Bramki: Mateusz Sawicki 21, Bartłomiej Ożarowski 74, Łukasz Roszkowski 90+2 - Łukasz Godlewski 30, 62, Paweł Bańkowski 57, Emil Gołaszewski 78, Wojciech Kowalczyk 86

Orzeł Kolno – Wissa Szczuczyn 0:3 (0:1)
Bramki: Przemysław Marcinkiewicz 40, Radosław Guzowski 65, Piotr Prusinowski 75sam.

Ruch Wysokie Mazowieckie – Cresovia Siemiatycze 6:1 (3:1)
Bramki: Piotr Bondziul 19, 90+3, Michał Grochowski 22, 24, Piotr Faszczewski 30, Karol Janik 76 - Sebastian Całka 12

Tabela po 5 kolejkach

1. Ruch Wysokie Mazowieckie 5 15 5 0 0 26:5
2. Wissa Szczuczyn 5 12 4 0 1 16:4
3. Dąb Dąbrowa Białostocka 5 12 4 0 1 10:5
4. Sparta 1951 Szepietowo 5 10 3 1 1 12:12
5. Sparta Augustów 5 9 2 3 0 17:11
6. Warmia Grajewo 5 9 3 0 2 12:7
7. KS Michałowo 5 8 2 2 1 9:9
8. Wigry II Suwałki 4 7 2 1 1 14:6
9. Cresovia Siemiatycze 5 6 2 0 3 5:10
10. KS Wasilków 5 5 1 2 2 4:4
11. Magnat Juchnowiec Kościelny 5 5 1 2 2 9:13
12. Pogoń Łapy 5 4 1 1 3 12:12
13. Biebrza Goniądz 4 4 1 1 2 10:12
14. Orzeł Kolno 5 4 1 1 3 6:17
15. MKS Mielnik 5 0 0 0 5 1:17
16. Promień Mońki 5 0 0 0 5 4:23



Klasa okręgowa – 5. kolejka (gr. podlaska)

Sobota (9.09)


Pomorzanka Sejny – Hetman Białystok 2:4 (0:2)
Bramki: Adrian Łejmel 58, Adrian Soroko 90+3 - Szymon Leszek 24, 32, Daniel Słoma 63, Marcin Plaga 77

LZS Narewka – Korona Dobrzyniewo Duże 4:0 (2:0)
Bramki: Jacek Stefanowicz 2, 30, 60, Jakub Budźko 71

Rudnia Zabłudów – Krypnianka Krypno 2:3 (2:1)
Bramki: Kamil Obukowicz 6, Dawid Czurak 16 - Mateusz Woźniewski 34, Krzysztof Orłowski 81, Michał Butkiewicz 90+3

Niedziela (10.09)

Żubr Drohiczyn – Puszcza Hajnówka 2:5

Orlęta Czyżew – Jasion Jasionówka 1:1 (1:0)
Bramki: Adam Wnorowski 44 - Jakub Kochański 67

Sokół 1946 Sokółka – Czarni Czarna Białostocka 1:0 (0:0)
Bramka: Paweł Stelmaszek 67

KS Śniadowo – Kora Korycin 1:2

Piast Białystok – Hetman Tykocin – przełożony na 27.09

Tabela po 5 kolejkach

1. Krypnianka Krypno 5 10 3 1 1 13:9
. Kora Korycin 5 10 3 1 1 13:9
3. Puszcza Hajnówka 5 10 3 1 1 12:8
4. KS Śniadowo 5 9 3 0 2 11:4
5. Czarni Czarna Białostocka 5 9 3 0 2 11:5
6. LZS Narewka 5 8 2 2 1 5:2
7. Jasion Jasionówka 5 8 2 2 1 12:10
8. Rudnia Zabłudów 5 7 2 1 2 11:11
9. Hetman Tykocin 3 6 2 0 1 9:8
10. Korona Dobrzyniewo Duże 5 6 2 0 3 12:12
11. Hetman Białystok 5 6 2 0 3 8:7
12. Sokół 1946 Sokółka 4 6 2 0 2 7:9
13. Pomorzanka Sejny 5 6 2 0 3 13:17
14. Żubr Drohiczyn 5 4 1 1 3 9:21
15. Piast Białystok 4 3 1 0 3 8:11
16. Orlęta Czyżew 5 1 0 1 4 6:17



A-klasa (gr. I podlaska) – 3. kolejka

Niedziela (10.09)


Tur II Bielsk Podlaski – Bocian Boćki 3:1 (0:0)
Bramki: Mateusz Jakubowski 48, Daniel Daniłowski 56, Mateusz Jakubowski 89 - Paweł Bakunowicz 49

Orzeł Kleszczele – Unia Ciechanowiec 4:1 (0:1)
Bramki: Krzysztof Gierdo 48, Rafał Starosielnik 75, Marek Makarowski 80, Krzysztof Martyniuk 86 - Tomasz Kostrzyński 38

Kolejarz Czeremcha – GKS Orla 4:2
Bramki: Krzysztof Korowaj 6, Błażej Kobeszko 13sam., Mateusz Samosiuk 21, Andrzej Kaliszewicz 79 - Aleksander Mirończuk 24, Krzysztof Grodzki 81

Iskra Narew – Husar Nurzec 1:1 (0:0)
Bramki: Dawid Okuniewski 59 - Marcin Żornaczuk 62

Tabela po 3 kolejkach

1. Tur II Bielsk Podlaski 3 9 3 0 0 7:1
2. Kolejarz Czeremcha 2 6 2 0 0 5:2
3. Husar Nurzec 3 4 1 1 1 7:7
4. GKS Orla 3 3 1 0 2 7:6
5. Orzeł Kleszczele 3 3 1 0 2 10:12
6. Unia Ciechanowiec 3 3 1 0 2 4:9
7. Bocian Boćki 3 3 1 0 2 5:7
8. Iskra Narew 2 1 0 1 1 2:3


A-klasa (gr. II podlaska) – 3. kolejka

Sobota (9.09)


Narew Choroszcz – GKS Stawiski 3:1 (1:1)
Bramki: Paweł Sokół 18, Paweł Kieżel 63, 82 - Patryk Choiński 16

Pasja Kleosin – BKS Jagiellonia Białystok 4:0 (1:0)
Bramki: Kamil Horodeński 37, 65, Krzysztof Jaszczołt 53, 59

KS Grabówka – Grab Janówka 5:0 (4:0)
Bramki: Damian Czyżewski 14, 41, 49, Mariusz Niewiarowski 22, Paweł Szarejko 43

Niedziela (10.09)

Orzeł Tykocin – Polonia Raczki 1:5 (1:4)
Bramki: Dariusz Gołdowski 5 - Tomasz Babkowski 4, 27, 33, Michał Gieniul 12, Dawid Miłun 90+3

Tabela po 3 kolejkach

1. Polonia Raczki 3 9 3 0 0 12:1
2. KS Grabówka 3 9 3 0 0 11:3
3. Narew Choroszcz 3 6 2 0 1 10:5
4. Pasja Kleosin 3 6 2 0 1 7:4
5. Orzeł Tykocin 2 3 1 0 1 6:5
6. GKS Stawiski 2 0 0 0 2 1:6
7. BKS Jagiellonia Białystok 3 0 0 0 3 2:10
8. Grab Janówka 3 0 0 0 3 1:16


A-klasa (gr. III podlaska) – 3. kolejka

Sobota (9.09)


Pogranicze Kuźnica Białostocka – Supraślanka Supraśl 1:3

Niedziela (10.09)

KS Sokoły – Znicz Suraż 3:0 (0:0)
Bramki: Grzegorz Chim 68, Damian Bruszewski 69, Sebastian Chojnowski 84

Sudovia Szudziałowo – Iskra Wyszki 6:1 (2:1)
Bramki: Przemysław Czeremcha 5, 38, 71, Wojciech Karczewski 62, Łukasz Niedzielko 80, 90 - Marcin Michalski 8

UM Krynki – Gryf Gródek – przełożony na 14.10

Tabela po 3 kolejkach

1. Supraślanka Supraśl 3 9 3 0 0 10:2
2. Gryf Gródek 2 6 2 0 0 9:1
3. UM Krynki 2 6 2 0 0 7:0
4. Sudovia Szudziałowo 3 4 1 1 1 8:6
5. KS Sokoły 3 4 1 1 1 4:4
6. Iskra Wyszki 3 1 0 1 2 1:10
7. Pogranicze Kuźnica Białostocka 3 1 0 1 2 4:12
8. Znicz Suraż 3 0 0 0 3 0:8


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą awansem do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2017 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.