Zatrudnimy osobę do pracy w sklepie internetowym www.sportbody.pl:

Wymagania:
- biegła obsługa komputera
- status studenta zaocznego
- osoba niepaląca
- pracowitość i rzetelność
- meldunek na terenie powiatu białostockiego

Zakres obowiązków:
- obsługa programu magazynowo- handlowego SubiektGT
- obsługa kasy fiskalnej
- obsługa panelu administracyjnego sklepu internetowego
- inne prace zlecone np. pakowanie paczek do wysyłki

Praca 4 -5 dni w tygodniu po 3 - 6 godzin dziennie. ( w zależności od potrzeb)
Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie. Stawka podczas szkolenia 5 zł netto/h ( pierwsze 2-3 tygodnie ) później 7 zł netto/h.
CV ze zdjęciem proszę przesyłać na adres sklep@sportbody.pl ( w temacie praca biurowa).
Nie wymagamy doświadczenia, jedynie chęci nauki!
Cena: 7
Dane kontaktowe:531402836
1000-lecia P.P. 6, Białystok
Podany adres e-mail (odpowiedz korzystając z formularza poniżej)
dodane: 2015-01-28 16:52:02 ID:3517752
Aby ochronić naszych użytkowników przed programami skanującymi internet oraz wysyłającymi SPAM nie udostępniamy publicznie adresów e-mail.
Odpowiedź na ogłoszenie możesz wysłać za pomocą poniższego formularza.
Jego treść trafi bezpośrednio do ogłoszeniodawcy. Do wysłanej odpowiedzi zostanie dołączony numer IP twojego komputera.

Wstaw swój adres e-mail lub telefon, aby ogłoszeniodawca mógł się z tobą skontaktować.
Twój adres e-mail:
Twój telefon:
Treść odpowiedzi:
Wpisz kod z obrazka obok
Zanim wyślesz formularz sprawdź, czy wszystko uzupełniłeś

795 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl