Puchar Polski Muaythai. Zawodnicy Husarza trzykrotnie stawali na podium

2015.12.08 00:00
W miniony weekend (4-5.12) w Warszawie odbył się Puchar Polski Muaythai. Udanie na turnieju w stolicy zaprezentowali się zawodnicy Husarza Białystok.
Fot: Husarz Białystok

Pierwsze miejsce zajęli Tomasz Grądzki (kat. senior - 60 kg) i Patryk Borowski-Beszta (kat. senior - 71 kg). Na najniższym stopniu podium stanął Adrian Makar (kat. senior - 67 kg).

- W turnieju pierwszych walk (tzw. TPW) walczyli także nasi początkujący zawodnicy: Łukasz Grądzki i Kuba Bakunowicz. Pierwszy z nich swoją walkę przegrał, drugi zaś zanotował zwycięski pojedynek - mówi Marcin Stankiewicz z białostockiego Husarza.

W całym turnieju uhonorowany dodatkową nagrodą został Patryk Borowski-Beszta. Fighter Husarza został wyróżniony pucharem dla najlepszego zawodnika turnieju.

Całe wydarzenie było częścią kampanii "Muaythai przeciwko narkotykom". Imprezę swoim patronatem objęli Polski Związek Muaythai, Ambasador Królestwa Tajlandii oraz burmistrz dzielnicy Wola Krzysztof Strzałkowski.