Rozegrali 11 meczów. Nadal są niepokonani

2018.12.23 10:25
II-ligowi siatkarze BAS-u Białystok wygrali w sobotę (22.12) 11. mecz z rzędu. Podlaska drużyna tym razem bez straty seta pokonała na wyjeździe AZS UWM Olsztyn.

Białostocki BAS sportowe zmagania w 2018 r. zakończył w najlepszy możliwy sposób, ogrywając w delegacji znajdujący się na podium II-ligowej tabeli (gr. 2) AZS UWM Olsztyn.

Mecz w województwie warmińsko-mazurskim toczył się pod wyraźne dyktando przyjezdnych, dlatego całe spotkanie trwało tylko 3 sety. W najbardziej wyrównanej partii - tej inauguracyjnej - gospodarze potrafili zdobyć zaledwie 19 punktów.

W tej chwili drużyna z północno-wschodniej Polski jest jedynym klubem w II lidze - we wszystkich 6 grupach - który w sezonie 2018/2019 nie przegrał jeszcze żadnego starcia.

Zdecydowanie gorzej wiedzie się kolejnemu przedstawicielowi Podlasia. Centrum Augustów poległo w sobotę 0:3 z Legią Warszawa i okupuje w stawce dopiero 7. miejsce.