572 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga, a także CLJ

2018.11.09 10:01, Aktualizacja: 2018.11.12 10:03
Tuż przed przerwą na mecze reprezentacji doszło do kolejnego hitu z udziałem Jagiellonii Białystok. W niedzielę (11.11) Duma Podlasia zmierzyła się z Lechem Poznań. Wszystkie weekendowe wyniki prezentują się następująco.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga, a także CLJ
Fot: Grzegorz Chuczun

Lotto Ekstraklasa - 15. kolejka

Piątek (9.11)


Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2:2 (2:1)
Bramki: Dani Suarez 25, Jesus Jimenez 40 - Michał Chrapek 22, Robert Pich 60

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2:1 (1:0)
Bramki: Kamil Drygas 12, Zvonimir Kozulj 76 - Andre Martins 90+2

Sobota (10.11)

Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec 2:0 (1:0)
Bramki: Ricardinho 31, Dominik Furman 90+2k

Lechia Gdańsk - Cracovia 1:0 (0:0)
Bramka: Flavio Paixao 79

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 3:2 (2:0)
Bramki: Zdenek Ondrasek 9, Rafał Boguski 22, Paweł Brożek 90+6 - Filip Starzyński 49k, Marcin Wasilewski 71sam.

Niedziela (11.11)

Korona Kielce - Piast Gliwice 1:0 (1:0)
Bramka: Elia Soriano 38

Miedź Legnica - Arka Gdynia 0:4 (0:1)
Bramki: Michał Janota 10, Nabil Aankour 74, Maciej Jankowski 77, Damian Zbozień 88

Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2:2 (1:2)
Bramki: Przemysław Frankowski 21, Karol Świderski 50 - Thomas Rogne 27, Marcin Wasielewski 33

Tabela po 15 kolejkach

1. Lechia Gdańsk 15 31 9 4 2 25:15
2. Jagiellonia Białystok 15 28 8 4 3 26:18
3. Legia Warszawa 15 26 7 5 3 25:18
4. Wisła Kraków 15 25 7 4 4 28:19
5. Piast Gliwice 15 25 7 4 4 21:18
6. Korona Kielce 15 25 7 4 4 18:15
7. Pogoń Szczecin 15 22 6 4 5 22:18
8. Lech Poznań 15 21 6 3 6 21:21
9. Arka Gdynia 15 20 5 5 5 21:17
10. Wisła Płock 15 18 4 6 5 23:24
11. Zagłębie Lubin 15 17 5 2 8 22:26
12. Śląsk Wrocław 15 16 4 4 7 24:22
13. Cracovia 15 14 3 5 7 11:18
14. Górnik Zabrze 15 13 2 7 6 15:25
15. Miedź Legnica 15 13 3 4 8 16:32
16. Zagłębie Sosnowiec 15 11 2 5 8 21:33



Fortuna I Liga - 18. kolejka

Piątek (9.11)

GKS Tychy - Odra Opole 4:2 (1:0)
Bramki:] Łukasz Grzeszczyk 20, Hubert Adamczyk 68, Jakub Vojtus 81, 85 - Szymon Skrzypczak 52, Dawid Abramowicz 54sam.

Sobota (10.11)

Warta Poznań - Stomil Olsztyn 0:1 (0:0)
Bramka: Wołodymyr Tanczyk 54

ŁKS Łódź - Chrobry Głogów 2:0 (2:0)
Bramki: Dani Ramirez 7, Artur Bogusz 34

Bytovia Bytów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:2 (0:2)
Bramki: Łukasz Wróbel 57k, Maksymilian Hebel 75 - Piotr Wlazło 26k, Roman Gergel 43

Stal Mielec - Garbarnia Kraków 6:1 (3:0)
Bramki: Grzegorz Kuświk 30, 37, 50, Andreja Prokić 32, 62, Kacper Sadłocha 84 - Krzysztof Kalemba 80

Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice 2:0 (1:0)
Bramki: Maciej Małkowski 38k, Mateusz Klichowicz 52

Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice 0:2 (0:1)
Bramki: Bartosz Śpiączka 39, Adrian Błąd 59

Wigry Suwałki - GKS 1962 Jastrzębie 1:3 (0:0)
Bramki: Robert Bartczak 72 - Dawid Gojny 50, Patryk Skórecki 66, Kamil Szymura 87k

Niedziela (11.11)

Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa 1:3 (1:1)
Bramki: Piotr Stawarczyk 34k - Maciej Domański 23, Szymon Lewicki 61, Marcin Listkowski 90

Tabela 18 kolejkach

1. Raków Częstochowa 18 39 11 6 1 28:9
2. ŁKS Łódź 18 34 10 4 4 28:14

3. Sandecja Nowy Sącz 18 31 8 7 3 20:12
4. Stal Mielec 18 28 7 7 4 25:13
5. GKS 1962 Jastrzębie 18 28 7 7 4 22:19
6. Puszcza Niepołomice 18 27 7 6 5 22:24
7. Podbeskidzie Bielsko-Biała 18 26 7 5 6 26:21
8. Bytovia Bytów 18 25 5 10 3 29:22
9. Chojniczanka Chojnice 18 25 6 7 5 25:24
10. Odra Opole 18 23 6 5 7 28:29
11. Chrobry Głogów 18 23 6 5 7 14:17
12. GKS Tychy 18 20 4 8 6 22:23
13. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 18 20 5 5 8 27:32
14. Warta Poznań 18 20 5 5 8 16:23
15. Wigry Suwałki 18 19 4 7 7 19:30
16. Stomil Olsztyn 18 18 5 3 10 15:23
17. GKS Katowice 18 16 4 4 10 15:23
18. Garbarnia Kraków 18 12 3 3 12 13:36



II liga - 18. kolejka

Sobota (10.11)

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik 1:1 (0:1)
Bramki: Fryderyk Stasiak 62 - Fryderyk Stasiak 9sam.

Skra Częstochowa - Radomiak Radom 0:0 (0:0)

Znicz Pruszków - Resovia 0:2 (0:2)
Bramki: Paweł Hass 22, Kamil Antonik 27

Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard 3:1 (2:1)
Bramki: Aghwan Papikjan 28, Konrad Handzlik 40, Mateusz Marzec 80 - Piotr Kurbiel 31

GKS Bełchatów - Pogoń Siedlce 1:1 (0:0)
Bramki: Bartosz Biel 74 - Adrian Paluchowski 48

Ruch Chorzów - Siarka Tarnobrzeg 2:0 (0:0)
Bramki: Piotr Giel 70, Jakub Kowalski 90

Niedziela (11.11)

Górnik Łęczna - Gryf Wejherowo 2:1 (1:0)
Bramki: Paweł Wojciechowski 29, Patryk Szysz 90k - Dawid Rogalski 61

Rozwój Katowice - Elana Toruń - przełożony
Olimpia Elbląg - Widzew Łódź - przełożony

Tabela po 18 kolejkach

1. Widzew Łódź 17 37 11 4 2 33:14
2. Radomiak Radom 18 34 10 4 4 40:11
3. Elana Toruń 17 32 8 8 1 27:15

4. Olimpia Grudziądz 18 31 9 4 5 34:23
5. GKS Bełchatów 18 30 8 8 2 21:10
6. Górnik Łęczna 18 29 8 5 5 31:31
7. Stal Stalowa Wola 18 27 8 3 7 30:25
8. Resovia 18 26 7 5 6 27:29
9. Znicz Pruszków 18 24 6 6 6 26:29
10. Ruch Chorzów 18 24 6 6 6 26:23
11. Skra Częstochowa 18 21 6 3 9 14:25
12. Błękitni Stargard 18 20 6 2 10 18:30
13. Gryf Wejherowo 18 19 5 4 9 25:34
14. Siarka Tarnobrzeg 18 18 5 3 10 14:27
15. ROW 1964 Rybnik 18 17 3 8 7 15:22
16. Pogoń Siedlce 18 16 4 4 10 23:29
17. Rozwój Katowice 17 16 4 4 9 18:32
18. Olimpia Elbląg 17 15 4 3 10 12:25


GKS Bełchatów -2 punkty za zaległości finansowe.


III liga (gr. I) - 16. kolejka

Piątek (9.11)

Polonia Warszawa - Huragan Morąg 6:0 (4:0)
Bramki: Cezary Sauczek 16, Przemysław Szabat 23, Maciej Wilanowski 38, Krystian Pieczara 45k, 84, Rafał Zembrowski 86

Sobota (10.11)

Legionovia Legionowo - Ursus Warszawa 2:0 (1:0)
Bramki: Patryk Koziara 10, Marcin Burkhardt 89

Sokół Aleksandrów Łódzki - Legia II Warszawa 0:2 (0:0)
Bramki: Michał Bajdur 52, Mateusz Praszelik 74

Unia Skierniewice - Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:0 (0:0)
Bramki: Konrad Niedzielski 48, Kamil Łojszczyk 70, Tomasz Kolus 83

Ruch Wysokie Mazowieckie - Victoria Sulejówek 3:2 (1:1)
Bramki: Kamil Stankiewicz 43, Rafał Babul 60, 73 - Julian Świątek 1, Adison 64

Broń Radom - MKS Ełk 2:0 (1:0)
Bramki: Kamil Czarnecki 36, Dominik Leśniewski 88

Sokół Ostróda - Znicz Biała Piska 2:1 (1:0)
Bramki: Marcin Kajca 8k, Mateusz Broź 57 - Paweł Adamiec 54k

Niedziela (11.11)

Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 (0:1)
Bramka: Piotr Basiuk 4

Olimpia Zambrów - ŁKS 1926 Łomża - przełożony na 24.11

Tabela po 16 kolejkach

1. Sokół Aleksandrów Łódzki 16 38 12 2 2 27:12
2. Lechia Tomaszów Mazowiecki 16 33 10 3 3 26:17
3. Polonia Warszawa 16 31 10 1 5 32:19
4. Unia Skierniewice 16 31 10 1 5 24:7
5. Legionovia Legionowo 15 30 9 3 3 31:18
6. Sokół Ostróda 16 27 7 6 3 27:22
7. Legia II Warszawa 15 24 7 3 5 24:20
8. Znicz Biała Piska 16 24 7 3 6 26:23
9. Pelikan Łowicz 16 23 6 5 5 22:20
10. Broń Radom 16 21 6 3 7 31:35
11. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 16 19 6 1 9 23:21
12. Huragan Morąg 16 19 5 4 7 24:33
13. Olimpia Zambrów 15 18 4 6 5 24:25
14. Ruch Wysokie Mazowieckie 16 17 5 2 9 25:41
15. Ursus Warszawa 16 14 4 2 10 20:31
16. Victoria Sulejówek 16 14 3 5 8 21:31
17. MKS Ełk 16 10 2 4 10 19:29

18. ŁKS 1926 Łomża 15 6 2 0 13 17:39


Centralna Liga Juniorów - 15. kolejka

Sobota (10.11)

GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1:2 (1:2)
Bramki: Damian Michalak 40 - Bartosz Eizenchart 5, Daniel Ściślak 7

Elana Toruń - Motor Lublin 0:0 (0:0)

Korona Kielce - Legia Warszawa 1:0 (1:0)
Bramka: Oskar Sewerzyński 33

Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 3:3 (2:1)
Bramki: Przemysław Chyrchała 25, Szymon Łapiński 35k, Maciej Twarowski 70 - Kryspin Szcześniak 31, Hubert Turski 83, Kacper Kozłowski 87

Zagłębie Lubin - Lech Poznań 2:1 (0:1)
Bramki: Jakub Brzeżowski 76, Błażej Czuban 86k - Bartosz Bartkowiak 3

Niedziela (11.11)

Ruch Chorzów - Escola Varsovia Warszawa 1:2 (1:2)
Bramki: Mateusz Winciersz 4 - Filip Laskowski 23, 30

Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 2:3 (0:1)
Bramki: Michał Bednarski 63, Fabian Urbański 64 - Bartosz Boruń 45, Piotr Samiec-Talar 78, 83k

Cracovia - Wisła Kraków 2:1 (1:0)
Bramki: Krystian Bracik 3, 67k - Szymon Jeziorski 55

Tabela po 15 kolejkach

1. Korona Kielce 14 32 10 2 2 31:14
2. Zagłębie Lubin 15 32 10 2 3 29:15
3. Pogoń Szczecin 15 28 8 4 3 34:20
4. Legia Warszawa 15 28 9 1 5 28:15
5. Śląsk Wrocław 15 25 8 1 6 41:35
6. Lech Poznań 15 24 8 0 7 32:22
7. Escola Varsovia Warszawa 15 22 7 1 7 30:30
8. Wisła Kraków 15 21 6 3 6 15:12
9. Cracovia 15 20 5 5 5 30:30
10. Arka Gdynia 15 18 5 3 7 22:26
11. Jagiellonia Białystok 15 18 4 6 5 25:30
12. Górnik Zabrze 14 17 4 5 5 23:26
13. Motor Lublin 15 15 3 6 6 15:24
14. GKS Bełchatów 15 12 3 3 9 12:34
15. Elana Toruń 15 10 2 4 9 15:30
16. Ruch Chorzów 15 10 2 4 9 23:42


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2019 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.