648 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga, a także CLJ. Wyniki weekendowych spotkań

2017.08.11 10:38, Aktualizacja: 2017.08.15 17:30
Szczęśliwe zwycięstwo z Koroną Kielce pozwoliło Jagiellonii Białystok wskoczyć na pozycję wicelidera Lotto Ekstraklasy. Oto wszystkie wyniki weekendowych spotkań na najwyższych poziomach rozgrywkowych w kraju.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga, a także CLJ. Wyniki weekendowych spotkań
Fot: Michał Kardasz

Lotto Ekstraklasa – 5. kolejka

Piątek (11.08)


Legia Warszawa – Piast Gliwice 3:1 (1:0)
Bramki: Dominik Nagy 17, Krzysztof Mączyński 78, Guilherme 79 - Michal Papadopulos 89

Sobota (12.08)

Sandecja Nowy Sącz – Wisła Płock 0:1 (0:1)
Bramka: Kamil Biliński 33

Lech Poznań – Zagłębie Lubin 1:1 (0:0)
Bramki: Mario Situm 53 - Alan Czerwiński 81

Wisła Kraków – Cracovia 2:1 (0:1)
Bramki: Carlitos 80, 89 - Krzysztof Piątek 26

Niedziela (13.08)

Górnik Zabrze – Arka Gdynia 1:1 (0:0)
Bramki: Rafał Wolsztyński 85 - Ruben Jurado 84

Korona Kielce – Jagiellonia Białystok 2:3 (1:1)
Bramki: Nabil Aankour 23, Bartosz Rymaniak 63 - Martin Pospíšil 6, Cillian Sheridan 57, Ken Kallaste 90+3sam.

Poniedziałek (14.08)

Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk 0:0 (0:0)

Wtorek (15.08)

Śląsk Wrocław – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:1 (0:0)
Bramki: Marcin Robak 51 - Kamil Słaby 90+6

Tabela po 5 kolejkach

1. Wisła Kraków 5 12 4 0 1 8:5
2. Jagiellonia Białystok 5 12 4 0 1 8:6
3. Zagłębie Lubin 5 11 3 2 0 7:2
4. Lech Poznań 5 8 2 2 1 8:3
5. Górnik Zabrze 5 8 2 2 1 9:7
6. Arka Gdynia 5 7 1 4 0 4:2
7. Legia Warszawa 5 7 2 1 2 7:6
8. Wisła Płock 5 7 2 1 2 3:4
9. Korona Kielce 5 5 1 2 2 7:7
10. Lechia Gdańsk 5 5 1 2 2 5:5
11. Sandecja Nowy Sącz 5 5 1 2 2 3:4
. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 5 5 1 2 2 3:4
13. Śląsk Wrocław 5 5 1 2 2 5:7
14. Cracovia 5 4 1 1 3 5:9
15. Pogoń Szczecin 5 4 1 1 3 3:7
16. Piast Gliwice 5 2 0 2 3 5:12



Nice I Liga – 3. kolejka

Piątek (11.08)


Stomil Olsztyn – Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:1 (0:0)
Bramki: Piotr Głowacki 50, Adrian Karankiewicz 65, Artur Siemaszko 69 - Paweł Tomczyk 85

GKS Katowice – Puszcza Niepołomice 1:2 (0:0)
Bramki: Grzegorz Goncerz 48 - Marcin Orłowski 65, Dawid Ryndak 86

Sobota (12.08)

Odra Opole – Miedź Legnica 2:4 (1:1)
Bramki: Marek Gancarczyk 6, Rafał Niziołek 79 - Rafał Augustyniak 45, Jakub Vojtus 66, 75k, Marquitos 86k

Raków Częstochowa – Chojniczanka Chojnice 0:1
Bramka: Adam Ryczkowski 90

Bytovia Bytów – Ruch Chorzów 2:1 (0:1)
Bramki: Fran Gonzalez 61, Janusz Surdykowski 90+2k - Miłosz Przybecki 38

Niedziela (13.08)

Chrobry Głogów – GKS Tychy 1:0 (0:0)
Bramka: Przemysław Trytko 67

Stal Mielec – Olimpia Grudziądz 1:0 (1:0)
Bramka: Dejan Dermanović 14

Wigry Suwałki – Górnik Łęczna 0:0 (0:0)

Zagłębie Sosnowiec – Pogoń Siedlce 1:0 (1:0)
Bramka: Szymon Lewicki 38

Tabela po 3 kolejkach

1. Bytovia Bytów 3 9 3 0 0 7:2
2. Chrobry Głogów 3 7 2 1 0 3:1

3. Odra Opole 3 6 2 0 1 7:5
4. Puszcza Niepołomice 3 6 2 0 1 6:4
5. Chojniczanka Chojnice 3 6 2 0 1 4:2
6. Olimpia Grudziądz 3 6 2 0 1 3:1
7. GKS Tychy 3 6 2 0 1 3:2
8. Stal Mielec 3 6 2 0 1 2:1
9. Miedź Legnica 3 5 1 2 0 5:3
10. Raków Częstochowa 3 4 1 1 1 3:3
11. Górnik Łęczna 3 4 1 1 1 2:4
12. Pogoń Siedlce 3 3 1 0 2 3:4
13. Zagłębie Sosnowiec 3 3 1 0 2 2:3
14. Stomil Olsztyn 3 3 1 0 2 4:7
15. GKS Katowice 3 1 0 1 2 3:5
16. Wigry Suwałki 3 1 0 1 2 1:4
17. Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 1 0 1 2 2:6
18. Ruch Chorzów 3 -5 0 0 3 1:4


Ruch Chorzów: - 5 punktów za zaległości finansowe.


II Liga – 3. kolejka

Piątek (11.08)


ŁKS Łódź – MKS Kluczbork 1:0 (0:0)
Bramka: Jewhen Radionow 78

Warta Poznań – ROW 1964 Rybnik 2:0 (1:0)
Bramki: Adrian Laskowski 32, Krzysztof Biegański 81

Radomiak Radom – Rozwój Katowice 4:1 (1:0)
Bramki: Maciej Filipowicz 38, Maciej Świdzikowski 50, Leandro 59k, Kamil Cupriak 68 - Michał Płonka 51

Sobota (12.08)

GKS 1962 Jastrzębie – Błękitni Stargard Szczeciński 0:0 (0:0)

Znicz Pruszków – Gryf Wejherowo 3:2 (2:1)
Bramki: Patryk Kubicki 3, Piotr Klepczarek 45, Patryk Czarnowski 90 - Jacek Wicon 7, Hieronim Gierszewski 71

Garbarnia Kraków – Siarka Tarnobrzeg 3:1 (1:0)
Bramki: Arkadiusz Garzeł 41, Serhij Krykun 78, Filip Wójcik 88 - Mateusz Broź 75

Wisła Puławy – Legionovia Legionowo 2:1 (2:1)
Bramki: Arkadiusz Maksymiuk 26, Irakli Meschia 28 - Grzegorz Mazurek 34

Niedziela (13.08)

Stal Stalowa Wola – GKS Bełchatów 1:4 (0:2)
Bramki: nieznany zawodnik 68k - Emile Thiakane 24, Piotr Giel 31, Michał Bierzało 60, Dawid Flaszka 72

Olimpia Elbląg – Gwardia Koszalin 2:0 (0:0)
Bramki: Radosław Stępień 58, 75

Tabela po 3 kolejkach

1. Radomiak Radom 3 9 3 0 0 8:2
2. Warta Poznań 3 9 3 0 0 8:3
3. GKS 1962 Jastrzębie 3 7 2 1 0 7:1

4. ŁKS Łódź 3 7 2 1 0 2:0
5. GKS Bełchatów 3 6 2 0 1 8:4
6. Olimpia Elbląg 3 6 2 0 1 5:4
7. Błękitni Stargard Szczeciński 3 5 1 2 0 2:1
8. ROW 1964 Rybnik 3 4 1 1 1 3:3
9. Znicz Pruszków 3 3 1 0 2 4:5
. Garbarnia Kraków 3 3 1 0 2 4:5
11. Wisła Puławy 3 3 1 0 2 2:4
. Gwardia Koszalin 3 3 1 0 2 2:4
13. Rozwój Katowice 3 3 1 0 2 4:7
14. Siarka Tarnobrzeg 3 3 1 0 2 3:6
15. MKS Kluczbork 3 3 1 0 2 2:6
16. Stal Stalowa Wola 3 2 0 2 1 2:5
17. Gryf Wejherowo 3 1 0 1 2 3:6
18. Legionovia Legionowo 3 0 0 0 3 4:7



III liga gr. I – 2. kolejka

Sobota (12.08)


Sokół Aleksandrów Łódzki – Warta Sieradz 2:1 (0:0)
Bramki: Kamil Żylski 60, Łukasz Marciniak 74 - Dominik Cukiernik 90

MKS Ełk – Victoria Sulejówek 0:1 (0:1)
Bramka: Samuelson Odunka 45

Legia II Warszawa – Sokół Ostróda 5:0 (3:0)
Bramki: Hildeberto Pereira 29, Sebastian Szymański 37, Cristian Pasquato 39, 48, Mateusz Majewski 62 (k)

Olimpia Zambrów – Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:4 (1:4)
Bramki: Mateusz Butkiewicz 37, Paweł Magdoń 66 (s) - Marcin Mirecki 8, 38, Kamil Szymczak 24, Jakub Rozwandowicz 44

Huragan Morąg – ŁKS 1926 Łomża 0:0 (0:0)

Ursus Warszawa – Polonia Warszawa 0:3 (0:1)
Bramki: Bartosz Wiśniewski 4, Mariusz Marczak 76, Piotr Maślanka 80

Widzew Łódź – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0 (0:0)
Bramki: Mateusz Michalski 69, Daniel Mąka 78

Niedziela (13.08)

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Pelikan Łowicz 3:1 (0:1)
Bramki: Bartosz Zakrzewski 48, Marcin Kajca 56k, Mikołaj Napora 90 - Daniel Ciechański 22

Tur Bielsk Podlaski – GKS Wikielec 2:1 (0:0)
Bramki: Paweł Drażba 56, Andrzej Kosiński 79 - Remigiusz Sobociński 54

Tabela po 2 kolejkach

1. Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 6 2 0 0 7:3
2. Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2 6 2 0 0 5:2
3. Victoria Sulejówek 2 6 2 0 0 3:1
. Sokół Aleksandrów Łódzki 2 6 2 0 0 3:1
5. Huragan Morąg 2 4 1 1 0 2:1
6. Legia II Warszawa 2 3 1 0 1 6:3
7. Polonia Warszawa 2 3 1 0 1 4:2
8. Widzew Łódź 2 3 1 0 1 3:2
9. MKS Ełk 2 3 1 0 1 2:1
10. Tur Bielsk Podlaski 2 3 1 0 1 2:2
11. Olimpia Zambrów 2 3 1 0 1 3:4
12. Ursus Warszawa 2 3 1 0 1 1:3
13. Warta Sieradz 2 1 0 1 1 3:4
14. ŁKS 1926 Łomża 2 1 0 1 1 0:1
15. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 1 0 1 1 2:4
16. GKS Wikielec 2 0 0 0 2 2:4
17. Pelikan Łowicz 2 0 0 0 2 1:4
18. Sokół Ostróda 2 0 0 0 2 0:7



Centralna Liga Juniorów gr. wschodnia – 2. kolejka

Sobota (12.08)


ŁKS Łódź – UKS SMS Łódź 1:0 (0:0)
Bramka: Mikołaj Maschera 84

Jagiellonia Białystok – Stal Rzeszów 1:0 (1:0)
Bramka: Mateusz Nikołajuk 36

Progres Kraków – Stomil Olsztyn 3:0 (2:0)
Bramki: Adam Bognacki 20sam., Krystian Nowak 28, Błażej Szczepanek 68

Motor Lublin – Wisła Płock 2:1 (1:1)
Bramki: Wiktor Kłos 11, Bartłomiej Tkaczuk 63k - nieznany zawodnik 18

MKS Polonia Warszawa – Wisła Kraków 1:0 (1:0)
Bramka: Michael Ameyaw 25

Niedziela (13.08)

Cracovia – Legia Warszawa 2:2 (1:1)
Bramki: Patryk Ochman 42, Daniel Krzempek 51 - Michał Góral 35k, Mateusz Jamrozy 85sam.

Resovia – MOSP Białystok 2:0 (1:0)
Bramki: Stefan Krężel 14, Dawid Obłoza 60

Znicz Pruszków – Korona Kielce 0:1 (0:0)
Bramka: Bartosz Kunat 52

Tabela po 2 kolejkach

1. MKS Polonia Warszawa 2 6 2 0 0 5:0
2. Progres Kraków 2 6 2 0 0 4:0

. Jagiellonia Białystok 2 6 2 0 0 4:0
. Resovia 2 6 2 0 0 4:0
5. Korona Kielce 2 6 2 0 0 4:1
6. Motor Lublin 1 3 1 0 0 2:1
7. ŁKS Łódź 2 3 1 0 1 2:2
8. MOSP Białystok 2 3 1 0 1 2:3
9. Cracovia 2 2 0 2 0 2:2
10. Legia Warszawa 1 1 0 1 0 2:2
11. Stal Rzeszów 2 1 0 1 1 0:1
12. Znicz Pruszków 2 0 0 0 2 0:2
13. Wisła Płock 2 0 0 0 2 2:5
14. Wisła Kraków 2 0 0 0 2 0:3
15. UKS SMS Łódź 2 0 0 0 2 0:4
16. Stomil Olsztyn 2 0 0 0 2 0:7



Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy.
Kolor niebieski - lokata oznaczająca grę w barażach.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.
Kolor brązowy - lokata premiowana awansem do półfinału CLJ.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2017 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.