289 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga, a także CLJ. Wyniki weekendowych spotkań

2017.08.18 10:57, Aktualizacja: 2017.08.21 21:08
To nie był udany weekend dla podlaskich klubów piłkarskich. Jagiellonia Białystok i Wigry Suwałki zanotowały remisy, a wszyscy lokalni III-ligowcy doznali bolesnych porażek.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga, a także CLJ. Wyniki weekendowych spotkań
Fot: Grzegorz Chuczun

Lotto Ekstraklasa – 6. kolejka

Piątek (18.08)


Lechia Gdańsk – Sandecja Nowy Sącz 2:3 (0:2)
Bramki: Marco Paixao 51, Sławomir Peszko 55 - Bartłomiej Dudzic 16, 43, Wojciech Trochim 78

Cracovia – Górnik Zabrze 3:3 (1:2)
Bramki: Sergei Zenjov 3, Krzysztof Piątek 85k, 90+4k - Michał Koj 39, Łukasz Wolsztyński 45, Rafał Wolsztyński 71

Sobota (19.08)

Arka Gdynia – Pogoń Szczecin 0:3 (0:1)
Bramki: Adam Gyurcso 43k, Mateusz Szwoch 51sam., Adam Frączczak 58k

Piast Gliwice – Korona Kielce 2:0 (0:0)
Bramki: Michal Papadopulos 53, Sasa Zivec 67

Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław 1:1 (0:0)
Bramki: Taras Romanczuk 46 - Michał Mak 64

Niedziela (20.08)

Wisła Płock – Legia Warszawa 0:1 (0:1)
ramka: Jarosław Niezgoda 40

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Lech Poznań 1:3 (0:1)
Bramki: Lasse Nielsen 83sam. - Christian Gytkjaer 44, Artem Putiwcew 60sam., Radosław Majewski 87

Poniedziałek (21.08)

Zagłębie Lubin – Wisła Kraków 3:0 (1:0)
Bramki: Jarosław Jach 6, Jakub Świerczok 57, Adam Buksa 86

Tabela po 6 kolejkach

1. Zagłębie Lubin 6 14 4 2 0 10:2
2. Jagiellonia Białystok 6 13 4 1 1 9:7
3. Wisła Kraków 6 12 4 0 2 8:8
4. Lech Poznań 6 11 3 2 1 11:4
5. Legia Warszawa 6 10 3 1 2 8:6
6. Górnik Zabrze 6 9 2 3 1 12:10
7. Sandecja Nowy Sącz 6 8 2 2 2 6:6
8. Pogoń Szczecin 6 7 2 1 3 6:7
9. Arka Gdynia 6 7 1 4 1 4:5
10. Wisła Płock 6 7 2 1 3 3:5
11. Śląsk Wrocław 6 6 1 3 2 6:8
12. Lechia Gdańsk 6 5 1 2 3 7:8
13. Korona Kielce 6 5 1 2 3 7:9
14. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 6 5 1 2 3 4:7
15. Cracovia 6 5 1 2 3 8:12
16. Piast Gliwice 6 5 1 2 3 7:12



Nice I Liga – 4. kolejka

Piątek (18.08)


Miedź Legnica – Zagłębie Sosnowiec 4:1 (3:0)
Bramki: Wojciech Łobodziński 2, 74, Jakub Vojtus 25k, Omar Santana 43 - Mateusz Cichocki 74

Chojniczanka Chojnice – Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:0 (4:0)
Bramki: Tomasz Boczek 24, Emil Drozdowicz 33, Michał Markowski 36, Tomasz Mikołajczak 45

Ruch Chorzów – Stomil Olsztyn 3:1 (2:0)
Bramki: Vilim Posinković 23, Miłosz Przybecki 31, Kamil Słoma 88 - Paweł Baranowski 84

Górnik Łęczna – Stal Mielec 3:4 (0:2)
Bramki: Grzegorz Bonin 60, Patryk Szysz 71k, Sebastian Szerszeń 90 - Łukasz Wroński 8, Dejan Dermanović 45, Maksymilian Banaszewski 65, Krystian Getinger 90

Sobota (19.08)

GKS Tychy – Bytovia Bytów 1:0 (1:0)
Bramki: Bartłomiej Poczobut 5sam.

Olimpia Grudziądz – Chrobry Głogów 0:1 (0:0)
Bramka: Mateusz Machaj 90

Pogoń Siedlce – Wigry Suwałki 0:0 (0:0)

Puszcza Niepołomice – Odra Opole 1:1 (1:0)
Bramki: Maciej Domański 45k - Szymon Skrzypczak 65k

Raków Częstochowa – GKS Katowice 1:3 (0:2)
Bramki: Jakub Łabojko 56 - Andreja Prokić 2, 20, Wojciech Kędziora 77k

Tabela po 4 kolejkach

1. Chrobry Głogów 4 10 3 1 0 4:1
2. Chojniczanka Chojnice 4 9 3 0 1 8:2

3. Bytovia Bytów 4 9 3 0 1 7:3
4. Stal Mielec 4 9 3 0 1 6:4
5. GKS Tychy 4 9 3 0 1 4:2
6. Miedź Legnica 4 8 2 2 0 9:4
7. Odra Opole 4 7 2 1 1 8:6
8. Puszcza Niepołomice 4 7 2 1 1 7:5
9. Olimpia Grudziądz 4 6 2 0 2 3:2
10. GKS Katowice 4 4 1 1 2 6:6
11. Pogoń Siedlce 4 4 1 1 2 3:4
12. Raków Częstochowa 4 4 1 1 2 4:6
13. Górnik Łęczna 4 4 1 1 2 5:8
14. Zagłębie Sosnowiec 4 3 1 0 3 3:7
15. Stomil Olsztyn 4 3 1 0 3 5:10
16. Wigry Suwałki 4 2 0 2 2 1:4
17. Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 1 0 1 3 2:10
18. Ruch Chorzów 4 -2 1 0 3 4:5


Ruch Chorzów: - 5 punktów za zaległości finansowe.


II Liga – 4. kolejka

Piątek (18.08)


Gwardia Koszalin – Warta Poznań 0:3 (0:0)
Bramki: Radosław Jasiński 52, Karol Żmijewski 73, Michał Przybyła 77

MKS Kluczbork – Olimpia Elbląg 1:1 (1:1)
Bramki: Paweł Baraniak 29 - Krzysztof Iwanowski 15

Sobota (19.08)

Błękitni Stargard Szczeciński – Znicz Pruszków 1:1 (0:0)
Bramki: Tomasz Pustelnik 61k - Marcin Rackiewicz 87

Gryf Wejherowo – ŁKS Łódź 1:1 (1:1)
Bramki: Łukasz Nadolski 18k - Jewhen Radionow 32k

Stal Stalowa Wola – GKS 1962 Jastrzębie 0:2 (0:1)
Bramki: Farid Ali 36, Tomasz Dzida 90

Rozwój Katowice – Garbarnia Kraków 1:1 (0:0)
Bramki: Kamil Bętkowski 74 - Serhij Krykun 49

Legionovia Legionowo – Radomiak Radom 0:1 (0:0)
Bramka: Leandro 19

ROW 1964 Rybnik – Wisła Puławy 4:2 (2:0)
Bramki: Szymon Jary 14, Sebastian Siwek 16, 82, Kamil Spratek 68 - Jakub Smektała 70, Jakub Poznański 72

GKS Bełchatów – Siarka Tarnobrzeg 5:2 (1:1)
Bramki: Piotr Giel 36, 52, 65, 70, Dawid Flaszka 87 - Mateusz Broź 10, 56

Tabela po 4 kolejkach

1. Warta Poznań 4 12 4 0 0 11:3
2. Radomiak Radom 4 12 4 0 0 9:2
3. GKS 1962 Jastrzębie 4 10 3 1 0 9:1

4. GKS Bełchatów 4 9 3 0 1 13:6
5. ŁKS Łódź 4 8 2 2 0 3:1
6. ROW 1964 Rybnik 4 7 2 1 1 7:5
7. Olimpia Elbląg 4 7 2 1 1 6:5
8. Błękitni Stargard Szczeciński 4 6 1 3 0 3:2
9. Znicz Pruszków 4 4 1 1 2 5:6
. Garbarnia Kraków 4 4 1 1 2 5:6
11. Rozwój Katowice 4 4 1 1 2 5:8
12. MKS Kluczbork 4 4 1 1 2 3:7
13. Wisła Puławy 4 3 1 0 3 4:8
14. Gwardia Koszalin 4 3 1 0 3 2:7
15. Siarka Tarnobrzeg 4 3 1 0 3 5:11
16. Gryf Wejherowo 4 2 0 2 2 4:7
17. Stal Stalowa Wola 4 2 0 2 2 2:7
18. Legionovia Legionowo 4 0 0 0 4 4:8



III liga gr. I – 3. kolejka

Piątek (18.08)


GKS Wikielec – Sokół Aleksandrów Łódzki 0:4 (0:2)
Bramki: Sebastian Kobiera 42, Piotr Kacperek 45sam., Damian Pawlak 64, Łukasz Chojecki 86

Victoria Sulejówek – Legia II Warszawa 1:5 (0:2)
Bramki: Daniel Smuga 86 - Tsubasa Nishi 5, Mateusz Majewski 29, Michał Masłowski 51, Robert Bartczak 61, Aleksander Waniek 64

Sobota (19.08)

Polonia Warszawa – Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1:1 (1:1)
Bramki: Mateusz Małek 2 - Maciej Koziara 23

Widzew Łódź – Warta Sieradz 3:0 (1:0)
Bramki: Aleksander Kwiek 39, Daniel Mąka 47k, Daniel Świderski 85

Sokół Ostróda – Olimpia Zambrów 2:0 (2:0)
Bramki: Arkadiusz Gajewski 4, Kamil Zalewski 13

Niedziela (20.08)

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Huragan Morąg 1:0 (1:0)
Bramka: Kamil Szymczak 45

Pelikan Łowicz – Tur Bielsk Podlaski 6:1 (2:1)
Bramki: Grzegorz Wawrzyński 31, Przemysław Bella 39, Mateusz Kasprzyk 64, Rafał Parobczyk 68, Sebastian Kaczyński 75, Taras Jaworśkyj 82 - Paweł Łochnicki 17

ŁKS 1926 Łomża – Ursus Warszawa 1:2 (1:1)
Bramki: Reinaldo Melao 28 - Paweł Wolski 43, Przemysław Sztybrych 54

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – MKS Ełk 2:1 (0:1)
Bramki: Krystian Pałczyński 58, Mariusz Gabrych 86 - Michał Świderski 31

Tabela po 3 kolejkach

1. Sokół Aleksandrów Łódzki 3 9 3 0 0 7:1
2. Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 9 3 0 0 8:3
3. Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3 7 2 1 0 6:3
4. Legia II Warszawa 3 6 2 0 1 11:4
5. Widzew Łódź 3 6 2 0 1 6:2
6. Ursus Warszawa 3 6 2 0 1 3:4
7. Victoria Sulejówek 3 6 2 0 1 4:6
8. Polonia Warszawa 3 4 1 1 1 5:3
9. Huragan Morąg 3 4 1 1 1 2:2
10. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 4 1 1 1 4:5
11. Pelikan Łowicz 3 3 1 0 2 7:5
12. MKS Ełk 3 3 1 0 2 3:3
13. Olimpia Zambrów 3 3 1 0 2 3:6
14. Tur Bielsk Podlaski 3 3 1 0 2 3:8

15. Sokół Ostróda 3 3 1 0 2 2:7
16. ŁKS 1926 Łomża 3 1 0 1 2 1:3
17. Warta Sieradz 3 1 0 1 2 3:7
18. GKS Wikielec 3 0 0 0 3 2:8



Centralna Liga Juniorów gr. wschodnia – 3. kolejka

Sobota (19.08)


Wisła Kraków – Progres Kraków 1:0 (1:0)
Bramka: Szymon Jeziorski 9

Wisła Płock – Cracovia 0:0 (0:0)

Korona Kielce – Motor Lublin 0:1 (0:0)
Bramka: Bartłomiej Tkaczuk 56

UKS SMS Łódź – Resovia 2:0 (1:0)
Bramki: Kacper Figurski 44, Beniamin Łuczak 52

Stal Rzeszów – ŁKS Łódź 2:2 (0:1)
Bramki: Bartłomiej Siwiec 70 k, Krystian Majka 80 - Aleksander Michalski 23, Karol Waśniowski 84

Niedziela (20.08)

MOSP Białystok – MKS Polonia Warszawa 2:6 (0:4)
Bramki: Jakub Jeleszuk 57, Damian Płotczyk 86 - Daniel Pik 2, 25, Michael Ameyaw 29, Kacper Łoś 33, Patryk Baran 64, Kuba Wardzyński 73

Stomil Olsztyn – Znicz Pruszków 0:2

Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok (przełożony na 6.09)

Tabela po 3 kolejkach

1. MKS Polonia Warszawa 3 9 3 0 0 11:2
2. Jagiellonia Białystok 2 6 2 0 0 4:0
3. Progres Kraków 3 6 2 0 1 4:1
4. Korona Kielce 3 6 2 0 1 4:2
. Resovia 3 6 2 0 1 4:2
6. Motor Lublin 2 6 2 0 0 3:1
7. ŁKS Łódź 3 4 1 1 1 4:4
8. Cracovia 3 3 0 3 0 2:2
. Znicz Pruszków 3 3 1 0 2 2:2
10. UKS SMS Łódź 3 3 1 0 2 2:4
11. Wisła Kraków 3 3 1 0 2 1:3

12. MOSP Białystok 3 3 1 0 2 4:9
13. Stal Rzeszów 3 2 0 2 1 2:3
14. Legia Warszawa 1 1 0 1 0 2:2
15. Wisła Płock 3 1 0 1 2 2:5
16. Stomil Olsztyn 3 0 0 0 3 0:9



Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy.
Kolor niebieski - lokata oznaczająca grę w barażach.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.
Kolor brązowy - lokata premiowana awansem do półfinału CLJ.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2017 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.