575 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga, a także CLJ. Wyniki weekendowych spotkań

2017.09.08 09:43, Aktualizacja: 2017.09.15 08:50
Po dwutygodniowej przerwie na futbolowe murawy wrócili piłkarze z najwyższego szczebla rozgrywkowego. Miniony weekend był wyjątkowy zwłaszcza dla zawodników Jagiellonii, którzy zmierzyli się ze swoim dawnym trenerem - Michałem Probierzem.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga, a także CLJ. Wyniki weekendowych spotkań
Fot: pixabay.com

Lotto Ekstraklasa – 8. kolejka

Piątek (8.09)


Zagłębie Lubin – Wisła Płock 2:2 (2:0)
Bramki: Jakub Świerczok 34, Bartłomiej Pawłowski 36 - Mateusz Piątkowski 57, Nico Varela 69k

Arka Gdynia – Wisła Kraków 3:1 (2:1)
Bramki: Rafał Siemaszko 33, Yannick Kakoko 38, Ruben Jurado 81 - Patryk Małecki 5

Sobota (9.09)

Korona Kielce – Sandecja Nowy Sącz 1:0 (0:0)
Bramka: Elia Soriano 49

Śląsk Wrocław – Legia Warszawa 2:1 (0:1)
Bramki: Marcin Robak 62k, 68 - Jarosław Niezgoda 36

Cracovia – Jagiellonia Białystok 1:1 (1:0)
Bramki: Krzysztof Piątek 23k - Piotr Wlazło 89

Niedziela (10.09)

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Górnik Zabrze 1:2 (1:1)
Bramki: Samuel Stefanik 37 - Damian Kądzior 20, Łukasz Wolsztyński 70

Pogoń Szczecin – Lech Poznań 0:0 (0:0)

Poniedziałek (11.09)

Piast Gliwice – Lechia Gdańsk 1:2 (1:1)
Bramki: Stojan Vranjes 30 - Marco Paixao 11, Romario Balde 87

Tabela po 8 kolejkach

1. Lech Poznań 8 15 4 3 1 14:4
2. Górnik Zabrze 8 15 4 3 1 18:11
3. Zagłębie Lubin 8 15 4 3 1 13:6

4. Jagiellonia Białystok 8 14 4 2 2 10:9
5. Legia Warszawa 8 13 4 1 3 11:9
6. Wisła Kraków 8 13 4 1 3 10:12
7. Śląsk Wrocław 8 12 3 3 2 10:10
8. Korona Kielce 8 11 3 2 3 10:10
9. Sandecja Nowy Sącz 8 11 3 2 3 8:8
10. Arka Gdynia 8 10 2 4 2 7:9
11. Lechia Gdańsk 8 9 2 3 3 10:10
12. Pogoń Szczecin 8 8 2 2 4 7:9
13. Piast Gliwice 8 8 2 2 4 9:14
14. Wisła Płock 8 8 2 2 4 5:11
15. Cracovia 8 6 1 3 4 10:15
16. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 8 5 1 2 5 6:11



Nice I Liga – 8. kolejka

Piątek (8.09)


Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów 0:1 (0:1)
Bramka: Konrad Kaczmarek 25

Olimpia Grudziądz - Ruch Chorzów 1:0 (0:0)
Bramka: Damian Michalik 56k

Miedź Legnica - Bytovia Bytów 2:1 (0:0)
Bramki: Mladen Bartulović 82, Marquitos 84 - Kamil Wacławczyk 80

Sobota (9.09)

Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0 (0:0)
Bramka: Patryk Szysz 83

Raków Częstochowa - Stal Mielec 1:2 (0:1)
Bramki: Tomas Petrasek 49 - Mateusz Gancarczyk 45, Michał Janota 90

Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 1:0 (0:0)
Bramka: Martin Baran 90

GKS Katowice - Wigry Suwałki 0:1 (0:1)
Bramka: Damian Garbacik 11sam.

Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn 1:0 (1:0)
Bramka: Dariusz Zjawiński 5

Niedziela (10.09)

Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy 3:0 (3:0)
Bramki: Paweł Zawistowski 22, Wojciech Lisowski 25, Tomasz Boczek 35

Mecze zaległe:

Środa (13.09)

Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 3:0 (0:0)
Bramki: Rafał Makowski 56, Vamara Sanogo 83k, Sebastian Milewski 90

Stal Mielec - Puszcza Niepołomice 1:1 (0:1)
Bramki: Mateusz Cholewiak 90 - Marcin Orłowski 21

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz 3:0 (1:0)
Bramki: Paweł Tomczyk 32, Łukasz Sierpina 67, Valerijs Sabala 84

Czwartek (14.09)

Ruch Chorzów - GKS Tychy 2:2 (1:0)
Bramki: Maciej Urbańczyk 31, Michał Fidziukiewicz 57sam. - Dawid Abramowicz 89, Łukasz Matusiak 90

Tabela po 8 kolejkach

1. Miedź Legnica 8 18 5 3 0 15:6
2. Odra Opole 8 17 5 2 1 13:8

3. Chrobry Głogów 8 17 5 2 1 9:4
4. Chojniczanka Chojnice 8 15 5 0 3 16:8
5. Stal Mielec 8 14 4 2 2 11:9
6. Olimpia Grudziądz 8 13 4 1 3 6:6
7. Bytovia Bytów 8 13 4 1 3 13:8
8. Puszcza Niepołomice 8 11 3 2 3 10:9
9. Pogoń Siedlce 8 11 3 2 3 9:11
10. GKS Tychy 8 11 3 2 3 9:12
11. Stomil Olsztyn 8 10 3 1 4 10:13
12. Zagłębie Sosnowiec 8 10 3 1 4 9:10
13. Górnik Łęczna 8 8 2 2 4 8:13
14. GKS Katowice 8 8 2 2 4 8:11
15. Podbeskidzie Bielsko-Biała 8 8 2 2 4 9:14
16. Raków Częstochowa 7 5 1 2 4 7:11
17. Wigry Suwałki 7 5 1 2 4 3:8
18. Ruch Chorzów 8 -1 1 1 6 9:13

Ruch Chorzów: - 5 punktów za zaległości finansowe.


II Liga – 8. kolejka

Piątek (8.09)


Znicz Pruszków – ŁKS Łódź 1:2 (0:1)
Bramki: Patryk Kubicki 85 - Jewhen Radionow 10, Maksymilian Rozwandowicz 90

ROW 1964 Rybnik – Rozwój Katowice 2:2 (1:0)
Bramki: Damian Koleczko 32, Mariusz Muszalik 77k - Paweł Szołtys 55, Michał Płonka 74

Sobota (9.09)

Błękitni Stargard Szczeciński – Wisła Puławy 0:0 (0:0)

Gryf Wejherowo – Radomiak Radom 1:1 (1:0)
Bramki: Jacek Wicon 4 - Leândro 70

GKS 1962 Jastrzębie – Olimpia Elbląg 2:1 (0:1)
Bramki: Farid Ali 65, Kamil Jadach 76 - Piotr Kurbiel 8

Siarka Tarnobrzeg – Gwardia Koszalin 4:1 (1:0)
Bramki: Jan Grzesik 32, Krzysztof Ropski 49, 67, Michał Dawidowicz 87 - Michał Szubert 60

GKS Bełchatów – Legionovia Legionowo 1:1 (0:0)
Bramki: Patryk Rachwał 82k - Mikołaj Grzelak 90

MKS Kluczbork – Garbarnia Kraków 1:1 (1:0)
Bramki: Dmytro Fedota 26 - Patryk Serafin 88

Niedziela (10.09)

Stal Stalowa Wola – Warta Poznań 1:0 (0:0)
Bramka: Wiktor Patrzykąt 70sam.

Tabela po 8 kolejkach

1. GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 8 20 6 2 0 16:4
2. Radomiak Radom 8 20 6 2 0 16:5
3. Warta Poznań 8 18 6 0 2 16:6

4. ŁKS Łódź 8 16 4 4 0 9:5
5. GKS Bełchatów 8 13 4 1 3 17:11
6. Garbarnia Kraków 8 11 3 2 3 14:11
7. Błękitni Stargard Szczeciński 8 11 2 5 1 6:5
8. Stal Stalowa Wola 8 10 2 4 2 9:11
9. Siarka Tarnobrzeg 8 10 3 1 4 11:15
10. Wisła Puławy 8 9 2 3 3 9:10
11. Olimpia Elbląg 8 9 2 3 3 10:12
12. ROW 1964 Rybnik 8 8 2 2 4 11:14
13. MKS Kluczbork 8 7 1 4 3 6:13
14. Znicz Pruszków 8 7 2 1 5 10:14
15. Legionovia Legionowo 7 7 2 1 4 9:10
16. Gryf Wejherowo 8 7 1 4 3 9-11
17. Rozwój Katowice 7 6 1 3 3 7:12
18. Gwardia Koszalin 8 3 1 0 7 5:21



III liga gr. I – 7. kolejka

Piątek (8.09)


MKS Ełk – Legia II Warszawa 2:1 (0:1)
Bramki: Mateusz Skonieczka 58, Hubert Molski 65 - Tomasz Wełnicki 24

Widzew Łódź – Olimpia Zambrów 1:0 (0:0)
Bramka: Kacper Falon 90+2

Sobota (9.09)

ŁKS 1926 Łomża – Pelikan Łowicz 3:2 (1:1)
Bramki: Paweł Wasiulewski 42, 65, Rafał Maćkowski 80k - Robert Kowalczyk 7, Michał Wrzesiński 47

Polonia Warszawa – Sokół Aleksandrów Łódzki 0:0 (0:0)

Warta Sieradz – Huragan Morąg 0:2 (0:0)
Bramki: Joao Criciuma 47, Paweł Galik 71

Sokół Ostróda – Tur Bielsk Podlaski 6:1 (3:0)
Bramki: Patryk Rosoliński 17, Adrian Pluta 19, Arkadiusz Gajewski 32, 55, Kamil Zalewski 70, 80 - Dawid Ostaszewski 51

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Ursus Warszawa 1:3 (1:2)
Bramki: Karol Drwęcki 11 - Patryk Kamiński 8, Mateusz Muszyński 45, Maciej Prusinowski 60

Victoria Sulejówek – Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4:0 (2:0)
Bramki: Daniel Smuga 4, 52, Wiktor Lach 18, Wojciech Wocial 73

Niedziela (10.09)

Lechia Tomaszów Mazowiecki – GKS Wikielec 2:0 (2:0)
Bramki: Arkadiusz Koprucki 6sam., Kamil Szymczak 37

Tabela po 7 kolejkach

1. Lechia Tomaszów Mazowiecki 7 19 6 1 0 16:6
2. Widzew Łódź 7 18 6 0 1 15:3
3. Sokół Aleksandrów Łódzki 7 16 5 1 1 11:5
4. Ursus Warszawa 7 14 4 2 1 9:7
5. Huragan Morąg 7 13 4 1 2 12:7
6. Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 7 13 4 1 2 11:10
7. Olimpia Zambrów 7 12 4 0 3 9:9
8. Victoria Sulejówek 7 12 4 0 3 13:13
9. Polonia Warszawa 7 11 3 2 2 12:6
10. Legia II Warszawa 7 10 3 1 3 16:9
11. ŁKS 1926 Łomża 7 10 3 1 3 7:7
12. Pelikan Łowicz 7 9 3 0 4 16:13
13. Sokół Ostróda 7 7 2 1 4 9:12
14. MKS Ełk 7 6 2 0 5 6:11
15. Warta Sieradz 7 5 1 2 4 7:13
16. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7 4 1 1 5 6:15
17. Tur Bielsk Podlaski 7 3 1 0 6 4:21
18. GKS Wikielec 7 0 0 0 7 3:15


Centralna Liga Juniorów gr. wschodnia – 6. kolejka

Piątek (8.09)


UKS SMS Łódź – Stomil Olsztyn 1:0 (1:0)
[b[Bramka: Kacper Dziuba 30

Sobota (9.09)

Progres Kraków – Stal Rzeszów 5:1 (2:1)
Bramki: Dawid Linca 13, Karol Stanek 20, 57, 90k, 90 - Krystian Majka 33

Wisła Kraków – MOSP Białystok 2:0 (1:0)
Bramki: Mateusz Wyjadłowski 38, Kacper Laskoś 59

ŁKS Łódź – Korona Kielce 2:3 (1:1)
Bramki: Kamil Waśniowski 20, Filip Pietrzak 48 - Szymon Czerwiak 34, Piotr Pierzchała 55k, 77k

MKS Polonia Warszawa – Legia Warszawa 0:2 (0:1)
Bramki: Bartosz Rymek 25, Filip Czach 80

Jagiellonia Białystok – Motor Lublin 2:0 (1:0)
Bramki: Mateusz Nikołajuk 28k, Mikołaj Nawrocki 71

Niedziela (10.09)

Resovia – Wisła Płock 2:0 (2:0)
Bramki: Szymon Feret 3, Stefan Krężel 31

Znicz Pruszków – Cracovia 2:2 (1:0)
Bramki: Mateusz Kinast 25, Franciszek Ratajczyk 53 - Sylwester Lusiusz 60k, Daniel Krzempek 68

Tabela po 6 kolejkach

1. Progres Kraków 6 15 5 0 1 16:3
2. MKS Polonia Warszawa 6 13 4 1 1 15:7
3. Resovia 6 12 4 0 2 8:8
4. Korona Kielce 6 12 4 0 2 9:10
5. Wisła Kraków 6 12 4 0 2 8:4
6. Legia Warszawa 5 11 3 2 0 14:5
7. Jagiellonia Białystok 6 10 3 1 2 10:7
8. Motor Lublin 6 10 3 1 2 8:7
9. Cracovia 6 7 1 4 1 10:8
10. Znicz Pruszków 6 7 2 1 3 7:8
11. ŁKS Łódź 5 7 2 1 2 11:7
12. UKS SMS Łódź 6 6 2 0 4 6:10

13. MOSP Białystok 6 6 2 0 4 6:16
14. Stal Rzeszów 6 3 0 3 3 4:10
15. Wisła Płock 6 2 0 2 4 4:14
16. Stomil Olsztyn 6 0 0 0 6 1:13



Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy.
Kolor niebieski - lokata oznaczająca grę w barażach.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.
Kolor brązowy - lokata premiowana awansem do półfinału CLJ.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2017 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.