449 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga, a także CLJ. Wyniki weekendowych spotkań

2017.09.15 10:12, Aktualizacja: 2017.09.19 22:12
Z różnym skutkiem weekendowe zmagania w najwyższych klasach rozgrywkowych zakończyły podlaskie kluby. Jagiellonia pechowo - bo w ostatniej minucie meczu - dała sobie wydrzeć zwycięstwo z Lechią, Wigry zaś ograły na własnym terenie wicelidera z Opola.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga, a także CLJ. Wyniki weekendowych spotkań
Fot: Grzegorz Chuczun

Lotto Ekstraklasa – 9. kolejka

Piątek (15.09)


Arka Gdynia – Zagłębie Lubin 1:1 (0:0)
Bramki: Damian Zbozień 62 - Patryk Tuszyński 79

Lech Poznań – Korona Kielce 1:0 (1:0)
Bramka: Łukasz Trałka 35

Sobota (16.09)

Wisła Płock – Pogoń Szczecin 3:1 (0:1)
Bramki: Damian Szymański 53, Mateusz Piątkowski 61, Arkadiusz Reca 90 - Kamil Drygas 16

Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław 2:2 (1:0)
Bramki: Igor Angulo 24, Mateusz Wieteska 71 - Marcin Robak 58k, 83

Wisła Kraków – Piast Gliwice 2:0 (0:0)
Bramki: Carlitos 89k, 90+4

Niedziela (17.09)

Sandecja Nowy Sącz – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0 (0:0)
Bramka: Adrian Danek 84

Legia Warszawa – Cracovia 1:0 (0:0)
Bramka: Thibault Moulin 72

Poniedziałek (18.09)

Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok 3:3 (1:2)
Bramki: Błażej Augustyn 11, Marco Paixao 59, 90+3 - Błażej Augustyn 24sam., Przemysław Frankowski 29, Fedor Cernych 49

Tabela po 9 kolejkach

1. Lech Poznań 9 18 5 3 1 15:4
2. Górnik Zabrze 9 16 4 4 1 20:13
3. Zagłębie Lubin 9 16 4 4 1 14:7

4. Legia Warszawa 9 16 5 1 3 12:9
5. Wisła Kraków 9 16 5 1 3 12:12
6. Jagiellonia Białystok 9 15 4 3 2 13:12
7. Sandecja Nowy Sącz 9 14 4 2 3 9:8
8. Śląsk Wrocław 9 13 3 4 2 12:12
9. Korona Kielce 9 11 3 2 4 10:11
10. Arka Gdynia 9 11 2 5 2 8:10
11. Wisła Płock 9 11 3 2 4 8:12
12. Lechia Gdańsk 9 10 2 4 3 13:13
13. Pogoń Szczecin 9 8 2 2 5 8:12
14. Piast Gliwice 9 8 2 2 5 9:16
15. Cracovia 9 6 1 3 5 10:16
16. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 9 5 1 2 6 6:12



Nice I Liga – 9. kolejka

Sobota (16.09)


Chrobry Głogów – Raków Częstochowa 2:3 (1:3)
Bramki: Bramki: Mateusz Machaj 30 (k), 51 - Andrzej Niewulis 2, Adam Czerkas 12, Hubert Tomalski 37

Zagłębie Sosnowiec – Chojniczanka Chojnice 1:3 (1:1)
Bramki: Tomasz Nowak 9 - Jacek Podgórski 7, Adam Ryczkowski 61, 64

Wigry Suwałki – Odra Opole 2:1 (1:1)
Bramki: Damian Gąska 41, Serhij Pyłypczuk 52 - Szymon Skrzypczak 12

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Pogoń Siedlce 2:0 (1:0)
Bramki: Miłosz Kozak 6, Kamil Wiktorski 65

Bytovia Bytów – Puszcza Niepołomice 1:0 (0:0)
Bramka: Maksymilian Hebel 75

Stomil Olsztyn – Miedź Legnica 2:0 (1:0)
Bramki: Paweł Baranowski 38, Wołodymyr Tanczyk 64

Niedziela (17.09)

Stal Mielec – GKS Katowice 3:2 (3:0)
Bramki: Krzysztof Kiercz 2, Michał Janota 33, Dejan Dermanović 38 - Łukasz Zejdler 50, Armin Ćerimagić 86

GKS Tychy – Olimpia Grudziądz 2:1 (1:0)
Bramki: Dawid Błanik 37, Piotr Ćwielong 81 - Eusebio Bancessi 78

Poniedziałek (18.09)

Ruch Chorzów – Górnik Łęczna 1:2 (0:0)
Bramki: Arkadiusz Kasperkiewicz 65sam. - Łukasz Tymiński 84, Grzegorz Bonin 90

Tabela po 9 kolejkach

1. Chojniczanka Chojnice 9 18 6 0 3 19:9
2. Miedź Legnica 9 18 5 3 1 15:8

3. Odra Opole 9 17 5 2 2 14:10
4. Chrobry Głogów 9 17 5 2 2 11:7
5. Stal Mielec 9 17 5 2 2 14:11
6. Bytovia Bytów 9 16 5 1 3 14:8
7. GKS Tychy 9 14 4 2 3 11:13
8. Stomil Olsztyn 9 13 4 1 4 12:13
9. Olimpia Grudziądz 9 13 4 1 4 7:8
10. Podbeskidzie Bielsko-Biała 9 11 3 2 4 11:14
11. Górnik Łęczna 9 11 3 2 4 10:14
12. Puszcza Niepołomice 9 11 3 2 4 10:10
13. Pogoń Siedlce 9 11 3 2 4 9:13
14. Zagłębie Sosnowiec 9 10 3 1 5 10:13
15. GKS Katowice 9 8 2 2 5 10:14
16. Wigry Suwałki 8 8 2 2 4 5:9
17. Raków Częstochowa 8 8 2 2 4 10:13
18. Ruch Chorzów 9 -1 1 1 7 10:15


Ruch Chorzów: - 5 punktów za zaległości finansowe.


II Liga – 9. kolejka

Piątek (15.09)


Radomiak Radom – Błękitni Stargard Szczeciński 1:0 (1:0)
Bramka: Tomasz Pustelnik 31sam.

Sobota (16.09)

Rozwój Katowice – Gwardia Koszalin 0:0 (0:0)

Legionovia Legionowo – ROW 1964 Rybnik 3:1 (2:0)
Bramki: Grzegorz Mazurek 33, Przemysław Rybkiewicz 37, 71 - Marek Krotofil 89

Warta Poznań – GKS 1962 Jastrzębie 1:0 (0:0)
Bramka: Michał Przybyła 72

Wisła Puławy – Stal Stalowa Wola 1:1 (0:0)
Bramki: Jakub Smektała 49 - Mateusz Stąporski 70

Garbarnia Kraków – Gryf Wejherowo 1:0 (0:0)
Bramka: Krzysztof Kalemba 90k

Siarka Tarnobrzeg – MKS Kluczbork 4:0 (2:0)
Bramki: Jakub Księżniakiewicz 17, Dawid Kubowicz 25, Mateusz Janeczko 73, Kamil Radulj 81

Olimpia Elbląg – Znicz Pruszków 0:1 (0:0)
Bramka: Mateusz Długołęcki 36

Niedziela (17.09)

ŁKS Łódź – GKS Bełchatów 1:1 (0:0)
Bramki: Jewhen Radionow 66 - Bartłomiej Bartosiak 72

Tabela po 9 kolejkach

1. Radomiak Radom 9 23 7 2 0 17:5
2. Warta Poznań 9 21 7 0 2 17:6
3. GKS 1962 Jastrzębie 9 20 6 2 1 16:5

4. ŁKS Łódź 9 17 4 5 0 10:6
5. GKS Bełchatów 9 14 4 2 3 18:12
6. Garbarnia Kraków 9 14 4 2 3 15:11
7. Siarka Tarnobrzeg 9 13 4 1 4 15:15
8. Błękitni Stargard Szczeciński 9 11 2 5 2 6:6
9. Stal Stalowa Wola 9 11 2 5 2 10:12
10. Wisła Puławy 9 10 2 4 3 10:11
11. Znicz Pruszków 9 10 3 1 5 11:14
12. Legionovia Legionowo 8 10 3 1 4 12:11
13. Olimpia Elbląg 9 9 2 3 4 10:13
14. ROW 1964 Rybnik 9 8 2 2 5 12:17
15. Gryf Wejherowo 9 7 1 4 4 9:12
16. Rozwój Katowice 8 7 1 4 3 7:12
17. MKS Kluczbork 9 7 1 4 4 6:17
18. Gwardia Koszalin 9 4 1 1 7 5:21



III liga gr. I – 8. kolejka

Sobota (16.09)


Huragan Morąg – Widzew Łódź 1:1 (0:0)
Bramki: Joao Criciuma 79 - Daniel Świderski 52

Olimpia Zambrów – MKS Ełk 0:1 (0:0)
Bramka: Michał Świderski 70

Tur Bielsk Podlaski – Victoria Sulejówek 0:6 (0:4)
Bramki: Wiktor Lach 13, Wojciech Wocial 23k, 26, 75, Daniel Smuga 29, 90

Pelikan Łowicz – Lechia Tomaszów Mazowiecki 4:1 (1:1)
Bramki: Jakub Bistuła 45, Taras Jaworśkyj 63k, Daniel Bończak 69, Grzegorz Wawrzyński 89 - Jakub Rozwandowicz 15

Polonia Warszawa – ŁKS 1926 Łomża 3:1 (1:1)
Bramki: Mariusz Marczak 17, Bartosz Wiśniewski 76, Daniel Choroś 90 - Rafał Maćkowski 6

Ursus Warszawa – Warta Sieradz 2:1 (1:0)
Bramki: Paweł Wolski 45, Patryk Kamiński 82 - Marcin Kobierski 72

Niedziela (17.09)

Sokół Aleksandrów Łódzki – Legia II Warszawa 1:0 (0:0)
Bramka: Bartosz Mroczek 87

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (2:2)
Bramki: Grzegorz Domżalski 31, 48, Ołeh Majik 45 - Marcin Kozłowsk 39, Kamil Dankowski 45

GKS Wikielec – Sokół Ostróda 2:3 (0:1)
Bramki: Paweł Sagan 63, Borys Piórkowski 66 - Daniel Mlonek 15, Adrian Bieńkowski 55, Patryk Rosoliński 57

Tabela po 8 kolejkach

1. Widzew Łódź 8 19 6 1 1 16:4
2. Lechia Tomaszów Mazowiecki 8 19 6 1 1 17:10
3. Sokół Aleksandrów Łódzki 8 19 6 1 1 12:5
4. Ursus Warszawa 8 17 5 2 1 11:8
5. Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 8 16 5 1 2 14:12
6. Victoria Sulejówek 8 15 5 0 3 19:13
7. Huragan Morąg 8 14 4 2 2 13:8
8. Polonia Warszawa 8 14 4 2 2 15:7
9. Pelikan Łowicz 8 12 4 0 4 20:14
10. Olimpia Zambrów 8 12 4 0 4 9:10
11. Legia II Warszawa 8 10 3 1 4 16:10
12. ŁKS 1926 Łomża 8 10 3 1 4 8:10
13. Sokół Ostróda 8 10 3 1 4 12:14
14. MKS Ełk 8 9 3 0 5 7:11
15. Warta Sieradz 8 5 1 2 5 8:15
16. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8 4 1 1 6 8:18
17. Tur Bielsk Podlaski 8 3 1 0 7 4:27
18. GKS Wikielec 8 0 0 0 8 5:18


Centralna Liga Juniorów gr. wschodnia – 7. kolejka

Sobota (16.09)


MOSP Białystok – Znicz Pruszków 0:5 (0:1)
Bramki: Franciszek Ratajczyk 15, 47, Mikołaj Szymański 63, Mateusz Kinast 74, Szymon Śmieciński 84

UKS SMS Łódź – Wisła Kraków 0:2 (0:1)
Bramki: Adrian Grzybek 8, Michał Banik 64

Korona Kielce – Resovia 7:2 (2:0)
Bramki: Dawid Szałas 31, 46, Paweł Rogula 35, Piotr Pierzchała 51k, 64, Maciej Słoma 78sam., 85sam. - Karol Twardowski 60, Jakub Kądziołka 81

Legia Warszawa – Progres Kraków 1:1 (1:1)
Bramki: Kacper Pietrzyk 36 - Karol Stanek 21

Jagiellonia Białystok – Cracovia 0:0 (0:0)

Niedziela (17.09)

Stal Rzeszów – Stomil Olsztyn 0:0 (0:0)

Motor Lublin – ŁKS Łódź 2:2 (2:0)
Bramki: Krzysztof Jaśkiewicz 4, Bartłomiej Tkaczuk 7k- Kamil Waśniowski 51, 80k

Wisła Płock – MKS Polonia Warszawa 1:1 (1:1)
Bramki: Sebastian Krajewski 11 - Daniel Kozik 42

Tabela po 7 kolejkach

1. Progres Kraków 7 16 5 1 1 17:4
2. Wisła Kraków 7 15 5 0 2 10:4

3. Korona Kielce 7 15 5 0 2 16:12
4. MKS Polonia Warszawa 7 14 4 2 1 16:8
5. Legia Warszawa 6 12 3 3 0 15:6
6. Resovia 7 12 4 0 3 10:15
7. Jagiellonia Białystok 7 11 3 2 2 10:7
8. Motor Lublin 7 11 3 2 2 10:9
9. Znicz Pruszków 7 10 3 1 3 12:8
10. ŁKS Łódź 6 8 2 2 2 13:9
11. Cracovia 7 8 1 5 1 10:8
12. UKS SMS Łódź 7 6 2 0 5 6:12

13. MOSP Białystok 7 6 2 0 5 6:21
14. Stal Rzeszów 7 4 0 4 3 4:10
15. Wisła Płock 7 3 0 3 4 5:15
16. Stomil Olsztyn 7 1 0 1 6 1:13



Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy.
Kolor niebieski - lokata oznaczająca grę w barażach.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.
Kolor brązowy - lokata premiowana awansem do półfinału CLJ.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2017 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.