Siatkówka. BAS Białystok wciąż nie stracił nawet seta

2017.10.08 12:32
Zawodnicy BAS-u Białystok pokonali na wyjeździe Huragan Wołomin 3:0 i są jedyną drużyną w swojej grupie II-ligowych zmagań, która nie straciła jeszcze ani jednego seta.
Fot: Fanpage BAS II Liga Mężczyzn

Przed tygodniem 3:0 z Czołgiem AZS Uniwersytet Warszawski, wczoraj (7.10) 3:0 z Huraganem Wołomin. Za siatkarzami białostockiego BAS-u bardzo udany początek rozgrywek, który potwierdza, że drużyna będzie walczyć o najwyższy cel, czyli o awans do I ligi.

Starcie w Wołominie emocjonujące było jedynie w partii numer trzy, którą to BAS zwyciężył dopiero na przewagi - 27:25. Wcześniej goście z Podlasia wygrywali sety do 16, a najlepszym zawodnikiem meczu wybrany został Dawid Wiczkowski.

Równie dobrych nastrojów na początku rozgrywek 2017/2018 nie może mieć żeńska drużyna BAS-u. Panie swoje inauguracyjne spotkanie z NOSiR-em Nowy Dwór Mazowiecki przegrały 0:3, będąc zespołem wyraźnie słabszym, który w trzecim secie poległ aż 11:25.