Siatkówka. Drużyny z Podlasia wracają do walki o ligowe punkty

2016.01.08 00:00
W najbliższy weekend (9-10.01), po świątecznej przerwie do walki o ligowe punkty powrócą drużyny z Podlasia. Nadchodząca kolejka zapowiada się niezwykle interesująco.
Fot:

W niedzielę (10.01) w II lidze pań BAS zagra w Łodzi z rezerwami ŁKS-u. Faworyta nie jest łatwo wskazać w tym spotkaniu. W pierwszym meczu rozgrywanym w Białymstoku, po dramatycznym boju z parkietu zwycięsko zeszły białostoczanki, które wygrały 3:2. Miejmy nadzieję, że i tym razem BAS okaże się zespołem lepszym.

W II lidze panów liderujący SKS Hajnówka zagra w stolicy z drużyną MOS Wola Warszawa. Innego wyniku niż zwycięstwo hajnowian raczej nikt się nie spodziewa.

Również w Warszawie zagra BAS Białystok. Przeciwnikiem podopiecznych Czesława Tobolskiego będzie Legia. Z pewnością siatkarze z Podlasia będą chcieli się zrewanżować za porażkę poniesioną w październiku ubiegłego roku w Białymstoku.

Trzecia z drużyn z naszego regionu – Centrum Augustów - zagra z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Gospodarzem tej konfrontacji będzie zajmujący piąte miejsce Huragan (19 punktów). Centrum z dorobkiem 16 oczek plasuje się na pozycji siódmej. Faworytem tej potyczki wydaje się być drużyna z Międzyrzeca Podlaskiego, która w Augustowie nie dała ugrać sobie nawet seta.