Siatkówka. Stan rywalizacji wyrównany. Będzie mecz numer pięć!

2015.05.03 00:00
Niesamowite emocje towarzyszyły spotkaniu Victorii Wałbrzych ze Ślepskiem Suwałki. Dla suwałczan dzisiejszy mecz był "o być albo nie być". Podopieczni Piotra Poskrobko nie zawiedli i wygrali 3:1, dzięki czemu wyrównali stan rywalizacji na 2:2.
Fot: Fanpage Ślepsk Suwałki

Drugi mecz w Wałbrzychu zupełnie nie przypominał widowiska z wczoraj - przynajmniej jeśli chodzi o zespół z Suwałk. Ślepsk rozegrał naprawdę bardzo dobre.

W pierwszym secie ekipa Piotra Poskrobko wygrała 27:25, a w drugim 25:23. Małe załamanie miało miejsce w partii trzeciej, którą Ślepsk przegrał po emocjonującej walce 32:30.

W IV secie Suwałczanie chcieli jak najszybciej dopełnić formalności i ta sztuka się udała. Ślepsk wygrał 25:23, a w całym spotkaniu 3:1, dzięki czemu stan rywalizacji został wyrównany.

Ostatnie starcie obu ekip odbędzie się w środę (6.05) w Suwałkach. Zwycięzca zagra w wielkim finale.

Victoria PWSZ Wałbrzych - Ślepsk Suwałki 1:3 (25:27, 23:25, 32:30, 23:25)

Victoria Wałbrzych: Krulicki, Olszewski, Kamiński, Kaczmarek, Krzywiecki, Filipiak, Fijałek(K), Piórkowski, Karpiewski, Zieliński, Olczyk, Mihułka(L).

Ślepsk Suwałki: Urbanowicz, Smoliński, Schamlewski, Modzelewski, Skrzypkowski, Gonciarz, Andrzejewski(L), Kluth, Rudzewicz, Makowski, Winnik(K), Rawiak.