Siatkówka. Trudna sytuacja Ślepska Suwałki

2015.05.02 00:00
W trzecim półfinałowym meczu, rozgrywanym w Wałbrzychu, górą byli siatkarze Victorii, pokonując Ślepsk Suwałki 3:0. W rywalizacji obu ekip prowadzi Victoria 2:1 i to zespół z Wałbrzycha jest o krok od finału.
Fot: Fanpage Ślepsk Suwałki

Spotkanie nie rozpoczęło się najgorzej dla Ślepska. Podopieczni Piotra Poskrobko w pierwszym secie niczym nie odbiegali od swoich rywali, ale tylko do stanu 16:17 dla Suwałczan. Od tego momentu w ekipie Ślepska jakby się coś zacięło i to Victoria systematycznie zaczęła punktować, wygrywając 25:20.

Drugi i trzeci set to pewna gra gospodarzy, którzy nawet na chwilę nie dali sobie odebrać prowadzenia, zwyciężając odpowiednio - 25:18 oraz 25:20.

Zespół Victorii prowadzony przez Krzysztofa Janczaka po dzisiejszym spotkaniu prowadzi 2:1 i jest o krok od wielkiego finału. Jutro zostanie rozegrany czwarty, miejmy nadzieję, że nie ostatni, mecz pomiędzy obiema drużynami.

Victoria PWSZ Wałbrzych - Ślepsk Suwałki 3:0 (25:20, 25:18, 25:20)

Victoria Wałbrzych: Krulicki, Olszewski, Kamiński, Kaczmarek, Krzywiecki, Filipiak, Fijałek(K), Piórkowski, Karpiewski, Zieliński, Olczyk, Mihułka(L).

Ślepsk Suwałki: Urbanowicz, Smoliński, Schamlewski, Modzelewski, Skrzypkowski, Gonciarz, Andrzejewski(L), Kluth, Rudzewicz, Makowski, Winnik(K), Rawiak.