Spacerek Ślepska

2018.10.20 20:00
Niespełna 80 minut trwało starcie Ślepska Suwałki z Olimpią Sulęcin, wliczając w czas rywalizacji wszystkie przerwy. Podlaski I-ligowiec pokonał przeciwników 3:0, a tytuł MVP spotkania zgarnął Cezary Sapiński.
Fot: Miłosz Kozakiewicz/Ślepsk Suwałki

Olimpia Sulęcin po 4 kolejkach siatkarskiej I ligi miała na koncie tylko 4 oczka, ale w każdym pojedynku ekipa z województwa lubuskiego potrafiła swym rywalom napsuć nieco krwi. W sezonie 2018/2019 nie było bowiem jeszcze starcia, w którym siatkarze Olimpii nie wygraliby choćby seta.

Statystyka ta po sobotnim (20.10) meczu ze Ślepskiem jest już jednak nieaktualna, gdyż w Suwałkach prym wiedli podopieczni Mateusza Mielnika, którzy wygrali rywalizację 3:0, a w każdej kolejnej partii demonstrowali na dodatek coraz większą przewagę. Ostatnia część pojedynku to była już kompletna dominacja gospodarzy, którzy przyjezdnej drużynie pozwolili zdobyć zaledwie 14 punktów.

W następnej serii zmagań Podlasianie pojadą do Kluczborka na bój z najsłabszym w stawce UKS-em Mickiewicz.