Tur poległ w Stalowej Woli

2016.11.27 20:05
Nie udało się Turowi Basket Bielsk Podlaski przywieźć punktów ze Stalowej Woli, gdzie koszykarze Kamila Zakrzewskiego mierzyli się z miejscowym ZKS Stal. Podlaski zespół uległ rywalom 76:85.
Fot: Fanpage KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Starcie pomiędzy Turem a ZKS-em Stal było bardzo wyrównane. Pierwsze dwie kwarty kończyły się minimalnymi zwycięstwami gospodarzy, a o wyniku zadecydowała część meczu rozgrywana tuż po przerwie. Wtedy ZKS powiększył przewagę do 9 punktów, której już do końca rywalizacji nie roztrwonił.

Dla koszykarzy Tura była to 5. porażka w trwających rozgrywkach, w tym 4. odniesiona w delegacji.

Kolejnym przeciwnikiem podlaskiego zespołu będzie Syntex Księżak Łowicz, czyli jedna z czołowych ekip ligi. Mecz zostanie rozegrany w sobotę (3.12) w Bielsku Podlaskim.

ZKS Stal Stalowa Wola - Tur Basket Bielsk Podlaski 85:76 (27:26, 21:19, 19:13, 18:18)
Tur Basket Bielsk Podlaski: M. Bal (7 pkt), S. Kus (11 pkt), E. Zielinko (4 pkt), Mateusz Bębeniec (0 pkt), Maciej Bębeniec (0 pkt), Ł. Kuczyński (20 pkt), P. Bajtus (2 pkt), Ł. Kiluk (0 pkt), T. Pisarczyk (21 pkt), P. Milewski (11 pkt)