Weekend "Asów"

2007.01.19 00:00
W dniach 6-7 stycznia 2007 odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa w kategoriach skrzatów, skrzatek oraz juniorów.

Mistrzem wśród skrzatów został Wojciech Bauer pokonując w finale Karola Borowskiego 6/3 6/0 a razem zwyciężyli w grze deblowej. Karol w drodze do finału pokonał Piotra Andrakę (Stanley)i Konrada Wyszyńskiego (Return Łomża), Wojtek ograł Macieja Buczkowskiego i Pawła Tarasiewicza (obaj Stanley). Mistrzynią skrzatek została Emilia Antoniuk zwyciężając w finale Martę Brzozowską 6/4 6/1 a w parze z Dianą Żukowską pokonały siostry Brzozowskie Martę i Jessice (wszyscy zwycięzcy UKS Sokół-Asy Białystok).

W turnieju MW juniorów półfinaliści singla wszyscy z klubu UKS Sokół-Asy Białystok: Maciej Krutul-Oganes Movsesyan 6/1 6/4, Kamil Jabłonowski-Paweł Rusiłowicz 6/2 6/3. Finał singla: Jabłonowski-Krutul 7/6 3/6 6/2. Finał debla: Movsesyan/Rusiłowicz-Osowski/Siemion(Stanley)6/1 7/5