Białostoccy siatkarze nadal bez porażki

2018.11.18 12:53
W sobotę (17.11) II-ligowy BAS pokonał 3:0 Huragan Międzyrzec Podlaski. Po 8 kolejkach sezonu 2018/2019 białostoczanie mają na swoim koncie komplet zwycięstw.

Pierwszy set domowego starcia BAS-u z Huraganem potwierdził, że białostocka drużyna swą siłą przerasta II-ligowe rozgrywki i zasługuje, by w końcu otrzymać szansę rywalizacji szczebel wyżej. Podlasianie inauguracyjną partię zwyciężyli bowiem - uwaga - 25:9.

W pozostałych setach gra się wyrównała, aczkolwiek wciąż stroną dominującą był BAS, który nie pozwolił, by mecz potrwał przesadnie długo i zakończył bój wynikiem 3:0.

Zdecydowanie gorzej wypadł za to drugi z przedstawicieli Podlasia - Centrum. Augustowianie polegli bowiem 2:3 z innym Huraganem - tym z Wołomina - dlatego wciąż zajmują w II-ligowej tabeli (gr. 2) odległe miejsce numer 7.

W następnej serii zmagań siatkarze BAS-u udadzą się do Warszawy na starcie z miejscowym Czołgiem, natomiast Centrum - również w delegacji - podejmie klub z Międzyrzeca Podlaskiego.