Zawodnicy KAISHO na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików

2007.05.29 00:00
W minioną sobotę swoje umiejętności sprawdzali młodsi zawodnicy KAISHO Karate Klub. 26 maja w Chynowie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefy III (województwa: kujawsko-pomorskie, łódzkie, podlaskie, mazowieckie, lubelskie).

Międzywojewódzkie Mistrzostwa obejmują 14/15 - latków i są odpowiednikiem Mistrzostw Polski starszych roczników. W konkurencjach Kata i Kumite zawodnicy Kaisho zdobyli 11 medali - 4 złote, 2 srebrne, 5 brązowych, wygrywając klasyfikację medalową. Na najwyższym stopniu podium stanęło czworo podopiecznych trenera Marka Ołowskiego. W konkurencji kata (pokazy) najlepsza okazała się Ewa Galewska, zaś w kumite po złoto sięgnęła Anna Ostrowiecka (kumite młodziczek +50 kg). Ponadto najlepsi w swoich konkurencjach byli Rafał Grzegorczuk (kumite młodzików -50 kg) oraz Bartek Glowacki (kumite młodzików -70 kg). Ponadto karatecy z KAISHO zdobyli dwa srebrne medale: Karolina Orzel w kumite młodziczek +50 kg oraz Gabriel Klejbuk w kumite młodzików -55 kg. uzupełnieniem medalowych zdobyczy było pięć brazowych krążków. Wywalczyli je: Karolina Kulbicka (kumite młodziczek -50 kg), Ewa Galewska (kumite młodziczek +50 kg), Cezary Trzeciak (kumite mlodzików -50 kg), Hubert Lebieżyński (kumite młodzików -60 kg) oraz Marek Chwiedosik (kumite młodzików -65 kg). Zawodnikom gratulujemy.